BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM1714

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Dr. Jánskeho | 51 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt v m

Publikované: 04.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

61,000 € 1196 €/m²

BV REAL na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2372

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka po komp

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

Dvojpodlažný rodinný dom Lovča

Reality Lovča

Rodinný dom | Hviezdoslavova 113 | 355 m²

DOM, KTORÝ VÁS UŽIVÍ - 6-izbové sídlo s profi dielňou a vlastným hospodárstvom v Lovči! Hľadá

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lovča

163,500 € 461 €/m²

Poľnohospodárske pozemky v blízkosti obce Horná Ždaňa

Reality Horná Ždaňa

Orná pôda | Nezadaná | 5,326 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky s ornou pôdou vo výlučnom vlastníctve, ktoré sa nac

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Horná Ždaňa

0.59 €/m2 1 €/m2

PREDAJ, pozemok s výhľadom 5042 m2, Stará Kremnička, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Stará Kremnička

Orná pôda | Stará Kremnička | 5,042 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Kremnička

10 €/m2 10 €/m2

EXKLUZÍVNE! Zariadená novostavba RD s bazénom, Slaská - Diely, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Slaská

Rodinný dom | Diely | 141 m²

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Slaská

379,000 € 2688 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ stavebný pozemok 900 m2, Kosorín, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

69,900 € 78 €/m²

PREDAJ, Vyhne - investičný pozemok pre 6 RD, právoplatné stavebné povolenie, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Vyhne

Pozemok pre rodinné domy | Vyhne | 2,494 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

199,900 € 80 €/m²

FOX - Predaj priemyselného pozemku - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Priemyselná zóna | Priemyselná | 42,463 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok o celkovej výmere 42 463 m2. Pozemok je nepravidelného

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Vyhne, časť Peserany

Reality Vyhne

Rodinný dom | Vyhne 389 | 112 m²

„Na predaj: priestranný 6-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Vyhne. Pozemok s výhľadom, vý

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vyhne

163,500 € 1460 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - vidieckého domu v krásnom romantickom prostredi v Repišti pri Sklennych Tepliciach

Reality Repište

Vidiecky dom | Nezadaná | 100 m²

Predáme vidiecký domv krásnom romantickom prostredi, obklopenej panenskou prírodou, ktorá je v

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Domy na predaj Repište

74,900 € 749 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie