BV REAL na prenájom 4 izbový apartmán Žiar nad Hronom FM2093

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 4 izbový aparm

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

695 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BV REAL na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM2400

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

53,990 € 1350 €/m²

Slnečný pozemok v obci Prestavlky (Žiar nad Hronom)

Reality Prestavlky

Záhrada | 1,024 m²

IMG real Vám ponúka na predaj atraktívny slnečný pozemok v tichej a malebnej obci Prestavlky (Ž

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

30 €/m2 30 €/m2

PREDAJ, Vyhne - pozemok 800 m2 so stavebným povolením pre rodinný dom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Vyhne

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

65,000 € 81 €/m²

PREDAJ, Stará Kremnička, Rodinný dom - novostavba, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 185 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

99,000 € 535 €/m²

Rodinný dom (penzión) v obci Kremnické Bane

Reality Kremnické Bane

Rodinný dom | 478 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj rodinný dom (penzión) s investičným potenciálom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kremnické Bane

57,000 € 119 €/m²

PREDAJ, 2i byt Jadran, Žiar nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

27,500 € 688 €/m²

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ŽIAR NAD HRONOM, 36M2

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Vansovej | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt na vyhľadávanej ulici Vansovej v meste Žiar nad

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

83,500 € 2319 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom Ladomerská Vieska

Reality Ladomerská Vieska

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ESTY Real Estate s.r.o vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný štvorizb

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ladomerská Vieska

90,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulná chatka v srdci Kremnických vrchov s pozemkom 708m2

Reality Kremnica

Záhradná chatka | 708 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú chatku v srdci Kremnických vrchov. Hľadáte miesto na oddych

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

35,000 € 49 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok 879 m2, Ladomerská Vieska, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Ladomerská Vieska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 879 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

49,900 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, stavebný pozemok 688 m2, Hliník nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Hliník nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 688 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

59,900 € 87 €/m²

PREDAJ, rodinný dom Ladomerská Vieska, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Ladomerská Vieska | 470 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

90,000 € 191 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Slnečný rodinný dom v obci Lovčica-Trubín v tichej časti

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 180 m²

Ponuka na predaj - Slnečný rodinný dom v obci Lovčica-Trubín v tichej časti- – so záhradkou a

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt s garážou v štvorbytovkách na IBV, prípadn

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt môže byť t

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový tehlový byt v meste Žiar nad Hronom. Uprednost

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 80000 €/m²

BV REAL na prenájom 2 izb.byt s odkupom aj na splátky FM2399

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | M. Chrásteka | 40 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt a

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

395 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Byt s veľkou záhradou v obci Janova Lehota

Reality Janova Lehota

5 a viac izbový byt | 110 m²

IMG real Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt s garážou a veľkou záhradou v obci Janov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Janova Lehota

139,999 € 1273 €/m²

BV REAL na prenájom garsónka s odkupom aj na splátky FM2373

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom garsónka aj s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

195 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BV REAL na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2374

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka mesto Ž

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

29,990 € 1363 €/m²

BV REAL Na predaj garsónka s loggiou Žiar nad Hronom FM2188

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaná

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1739 €/m²

BV REAL na prenájom garsónka s odkupom aj na splátky FM2371

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

270 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2324

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 24 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka v meste

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

30,000 € 1250 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie