Rekreačný pozemok | 711 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok na Krahuliach
59,000 € 83 €/m²
Garáž | 31 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom n
48,000 € 1548 €/m²
Prevádzkový areál | 500 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj zabehnutý autoservis v Kremnic
450,000 € 900 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta
130,000 € 1733 €/m²
Reštauračné priestory | 60 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 88,826 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj pozemok v Obci Lovčica - Trubín
13 €/m2 13 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 545 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188 ) ponúka na predaj pozemok 545m2 v obci Dolná Žd
78,000 € 143 €/m²
Objekt pre obchod | 170 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka budovu so zabehnutou predajňou potravín
Cena dohodou
Rodinný dom | 220 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka 🏡 na predaj rodinný dom v Žiari nad Hrono
330,000 € 1500 €/m²
Prevádzkový areál | 1 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na prenájom bilboardy umiestnené na ceste
70 €/mesiac 70 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 190 m²
Xemar (monika.dianova@xemar.sk alebo +421915962557) ponúka na predaj aj ako investičnú príleži
339,000 € 1784 €/m²
Mezonet | 122 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj mezonetový 3-izbový byt s výmerou 98m²
225,000 € 1844 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
XEMAR ( martina.majerova@xemar.sk alebo 0903637308 ), ponúka rodinný dom v pôvodnom stave vhodn
98,500 € 579 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom. Byt prešiel čiasto
129,000 € 1870 €/m²
1 izbový byt | M. Chrásteka | 35.61 m²
OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt prerobený na plnoh
68,500 € 1924 €/m²
Vidiecky dom | 528 m²
OVERENÉ REALITY - ponúkajú na predaj priestranný vidiecky dom s úžitkovou plochou 267 m² na poz
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 1,965 m²
EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj rekreačný dom situovaný v tichom a vyhľadávanom prostredí
137,000 € 70 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou rekreačného využitia v pokojnej obci Bartošo
76,000 € 760 €/m²
2 izbový byt | Dr. Janskeho | 64 m²
Predávame krásny, veľkorysý 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom – na ulici Dr. Jánskeho
128,900 € 2014 €/m²
3 izbový byt | 91.41 m²
Kremnica. Byt má celkovú výmeru 91,41 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. V rámci obnovy b
220,000 € 2407 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš
150,000 € 1899 €/m²
Zmiešaná zóna | 44,443 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s perfektným prístupom z hlavnej cesty v extraviláne obce
199,900 € 4 €/m²
Administratívny objekt | 999.9 m²
IMG real Vám ponúka strategickú investičnú príležitosť v širšom centre mesta Žiar nad Hronom –
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | Dr. Jánskeho | 97 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový aparmán
99,990 € 1031 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.