Rodinný dom | 257 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou
282,990 € 1101 €/m²
4 izbový byt | 110 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s garážou a zá
149,500 € 1359 €/m²
Rodinný dom | 298 m²
BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Lúčky, len 2 km od historickej Krem
249,800 € 838 €/m²
Rodinný dom | 158 m²
REZERVOVANÉ - Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom v Žiari
83,990 € 532 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o
75,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,689 m²
IMG real Vám ponúka stavebný pozemok v srdci historického mesta Kremnica (ul. Továrenská).
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Mgr. Lea Matušková ponúka na predaj dvojpodlažný kamenný rodinný dom nachádzajúci sa v centre o
119,000 € 541 €/m²
3 izbový byt | 88 m²
SLOVREAL ponúka na predaj slnečný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byt
183,000 € 2080 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Link na video - https://youtu.be/iVyiBa5YeuQ SLOVREAL - Ponúkame na predaj dom v obci Janová
85,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
85,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Lutila, situovaný na tichej u
240,000 € 960 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Video nehnuteľnosti: https://www.youtube.com/watch?v=tY76R7r_Ngo SLOVREAL ponúka na predaj útu
75,990 € 1206 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,149 m²
Stavebný pozemok na predaj – Žiar nad Hronom Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj sta
75 €/m2 75 €/m2
3 izbový byt | A. Dubčeka | 75 m²
Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/3LLVg_dRCBM SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izb
134,990 € 1800 €/m²
1 izbový byt | Novomeského | 36 m²
Realitná kancelária SLOVREAL : Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 36 m2. Byt je prerobe
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 9,569 m²
Predaj investičného stavebného pozemku v rekreačnej oblasti Krahule ( lyžiarske stredisko , ww
55 €/m2 55 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 238.76 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj rekreačný dom s veľkou záhradou, krásnym výhľadom, p
169,000 € 708 €/m²
Objekt pre obchod | Jula Horvátha | 24 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor, na pasáži novootvoreného Tesco Supermarketu, v historic
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Jula Horvátha | 30.46 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | 49.89 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 49,89 m² s lodžiou, ktorý sa nachádza na 7/7
89,000 € 1784 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
NOVÁ SUPER CENA -Miesto, kde sa tvoria spomienky a kde starosti idú bokom Predstavte si rána
166,900 € 1669 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok v Obci Lovčica
79,000 € 79 €/m²
Rekreačný pozemok | 711 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok na Krahuliach
59,000 € 83 €/m²
Garáž | 31 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom n
48,000 € 1548 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.