Exluzívny byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - Byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou Ponúkame ko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Na predaj 3i byt s priestranným balkónom vo výbornej lokalite

Reality Kremnica

3 izbový byt | 59.4 m²

Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

95,000 € 1684 €/m²

NA PREDAJ dvojposchodový rodinný dom s bazénom a víkendovým domom na pozemku 2682m2

Reality Pitelová

Rodinný dom | 360 m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom s dvojposchodovou chalupou, s bazénom v obci Pitelová, v o

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pitelová

360,000 € 1000 €/m²

SLOVREAL predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Žiar n/Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 3-izbo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

165,000 € 2391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL – bývanie + podnikanie v obci Lovča

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | Nezadaná | 255 m²

Link: https://youtu.be/TIivv_5x-Kk SLOVREAL ponúka na predaj priestranný dom s hostincom v obc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

99,500 € 390 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - predaj 2i byt v meste Kremnica, 64m2

Reality Kremnica

2 izbový byt | 64 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Kremnica. Byt je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kremnica

90,000 € 1406 €/m²

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v centre mesta Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centr

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

123,000 € 1892 €/m²

SLOVREAL : Predaj Domu v obci Lovča

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 255 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

99,500 € 390 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BV REAL Na predaj chata chatová oblasť Janová Lehota FM1916

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 87 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rekreačnú chatu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

39,999 € 460 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | Jesenského | 508 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v meste Žiar nad Hronom na ul

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v tichom prostredí s výhľadom na Štiavnické vrchy

Reality Sklené Teplice

Rodinný dom | 130 m²

DeveloX Reality vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v kúpeľnej obci Sklené Teplice

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Sklené Teplice

105,000 € 808 €/m²

DIRECTREAL|Šikovný byt v centre mesta

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²

Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 1524 €/m²

DIRECTREAL|Dom, ktorého prízemie dýcha históriou.

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | VYHNE | 598 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj budovu, ktorá v minulosti slúžila ako fara a v roku 2020 a

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

207,000 € 346 €/m²

DIRECTREAL|Výborná ponuka pre trvalé bývanie i chalupárčenie

Reality Bzenica

Rodinný dom | Bzenica | 160 m²

Directreal PNB - V dedinke Bzenica ponúkame veľmi pekný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bzenica

159,900 € 999 €/m²

RODINNÝ DOM V CENTRE KREMNICE

Reality Kremnica

Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

265,000 € 1656 €/m²

BOSEN | Penzión s reštauráciou pri Vodnom raji Vyhne

Reality Vyhne

Hotel, penzión, ubytovňa | R1 | 503 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj objekt novostavby penziónu pri známom kúpalisku Vodný raj v ok

Publikované: 28.09.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Rodinný dom s pozemkom, humnom a potokom, Kosorín

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | 3,342 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľký pozemok s domom v pôvod

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

72,990 € 22 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | predaj 1 izbový zariadený byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 42.69 m²

Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 2342 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Nadštandardný 2 izbový byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.73 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

LOYALTERS | Atraktívny slnečný stavebný pozemok Kremnické Bane

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | 1,186 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

Cena dohodou

člen NARKS

LOYALTERS | 4-izbový byt s garážou a záhradou v Lutile

Reality Lutila

4 izbový byt | 82.3 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj 4-izbový byt s garážou a záhradou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lutila

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Pozemok pre Váš rodinný dom, hotové a schválené.

Reality Trnavá Hora

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

728 m² • vlastné jazierko • právoplatné SP • vŕtaná studňa • IS v zemi Zabudnite na „lukratívn

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnavá Hora

128,900 € 177 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie