Prenájom parkovacích miest - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | M. Chrásteka | 18 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom parkovacie miesta pre osobné automobily 6x3m vo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Žiar nad Hronom

35 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom na predaj, v cene pozemku. Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | 312 m²

SUPER CENA! Boris Kňažko a Spoločnosť Broker Consulting a.s. má pre Vás exkluzívnu ponuku v cen

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vyhne

60,000 € 192 €/m²

člen NARKS

Na predaj multifunkčná nebytová budova, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 564 m²

Ponúkame na predaj multifunkčnú nebytovú budovu v súčasnosti zaradenú ako budova pre obchod a s

Publikované: 28.12.2023 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Žiar nad Hronom

289,000 € 585 €/m²

PREDAJ, Lutila, rodinný dom, ESTY Real Etate s.r.o.

Reality Lutila

Rodinný dom | Lesná | 100 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lutila

159,000 € 1590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, Stará Kremnička, rodinný dom - prestavba na želanie, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

90,000 € 409 €/m²

PREDAJ, Janova Lehota, rodinný dom, ESTY Real Estate s.r.o

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

249,000 € 1132 €/m²

Na predaj historický meštiansky dom v centre Kremnice

Reality Kremnica

Rodinný dom | Kutnohorská | 1,768 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť – meštiansky dom zo 16. storočia, ktorý pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Kremnica

165,000 € 93 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj rodinný dom v obci Kosorín

Reality Kosorín

Rodinný dom | 189 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej obci Kosorín, ktorý p

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Kosorín

119,990 € 635 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Kremnici – pokojná lokalita pod lesom

Reality Kremnica

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byt v meste Kremnica, len na skok od všetkého, čo potrebujete – o

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1797 €/m²

SLOVREAL - Predaj chatky so záhradou, Janova Lehota (okres Žiar nad Hr

Reality Žiar nad Hronom

Záhrada | Nezadaná | 398 m²

Link na video: https://youtu.be/Btp_cRZIRbw SLOVREAL ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbe

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

18,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL na predaj dom Lutila, 713 m2

Reality Lutila

Rodinný dom | Nová | 140 m²

SLOVREAL ponúka na predaj dom vo vyhľadávanej obci Lutila, okres Žiar nad Hronom. Dom je v pôvo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lutila

85,000 € 607 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Hliníku nad Hronom vhodný na komerčné využitie a industriálnu zástavbu, vrátane výstavby ČSPH

Reality Hliník nad Hronom

Priemyselná zóna | Priemyselná | 8,861 m²

Stavebný pozemok na predaj v Hliníku nad Hronom vhodný na základe platnej ÚPI na komerčné využi

Publikované: 29.10.2023 Aktualizované: 29.10.2023
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

19.8 €/m2 20 €/m2

SLOVREAL - Predaj 3 - izbového bytu v obci Vyhne

Reality Vyhne

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 64 m², situo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vyhne

69,999 € 1094 €/m²

SLOVREAL - Predaj garsónky v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 26 m²

Link na video - https://youtu.be/QIUQ6koU0zw SLOVREAL ponúka na predaj svetlú garsónku s balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

25,900 € 996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Meštiansky dom v Kremnici

Reality Kremnica

Rodinný dom | Pavla Križku | 852 m²

Na predaj výnimočný meštiansky dom v Kremnici na ulici Pavla Križku. Jedná sa o stavby, ktorých

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 30.12.2025
Domy na predaj Kremnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom obchodný priestor / kancelárie v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a variabilný komerčný priestor s rozlohou 85 m², ideálny na po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Kremnici, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Kremnica

4 izbový byt | Jula Horvátha | 84 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Kremnica s výmerou 84 m², nachád

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1369 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | Svätokrížske námestie | 480 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt situovaný neďaleko sídliska na Hviezdoslavovej ulici v Ži

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

239,990 € 500 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 28 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s rozlohou 28 m², ideálny pre podnikanie v oblasti služi

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom polyfunkčný objekt s pozemkom v Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | Svätokrížske námestie | 400 m²

Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt situovaný neďaleko sídliska na Hviezdoslavovej ulici v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Predaj chaty a chalupy, Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Ponúkame exkluzívny predaj záhradnej chatky s výmerou 17m2 a s pozemkom s výmerou 410m2. Nachád

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

39,900 € 1900 €/m²

Garsónka na predaj v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Na predaj / prenájom garsónka s balkónom po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na predaj alebo o

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

Príležitosť začať podnikať okamžite - priemyselný areál na predaj Hliník nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 288 m²

NA PREDAJ - Priemyselný areál v Hliníku nad Hronom v priemyselnej časti s výborným cestným napo

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Predám slnečný 2i byt v Žiari nad Hronom v širšom centre s priestranným balkónom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50.2 m²

♦IMG real ponúka na predaj slnečný, 2i byt v širšom centre mesta Žiar nad Hronom s priestranným

Publikované: 19.03.2023 Aktualizované: 17.04.2023
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,999 € 1693 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (768)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie