Rodinný dom | 150 m²
Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Kopernica Rodinný dom
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Angyalova | 150 m²
Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštr
259,000 € 1727 €/m²
Záhrada | 300 m²
Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj oplotený pozemok o výmere 300 m² nachádzajúci
9,900 € 33 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Na predaj útulný priestranný rodinný dom v Bzenici Hľadáte dom , ktorý spája vidiecky šarm s
159,900 € 1552 €/m²
Zmiešaná zóna | 521 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/10 s výmero
11,500 € 22 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 64.25 m²
Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt na Dolnej ulici v K
490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²
Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo
145,500 € 1784 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 550 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY, s.r.o. ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu nachádzajúcu sa p
450,000 € 818 €/m²
Rodinný dom | Štefánikovo námestie | 1,000 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatnú budovu – apartmánový dom, situovaný
250,000 € 250 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s príjemnou atmosférou a veľkorysým pozemkom, ktorý vás očarí u
169,900 € 1416 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
NA PREDAJ – Rozostavaná záhradná chata s veľkorysým pozemkom 1464 m2 doslova v srdci prírody.
47,500 € 950 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Real Dreams Vám so súhlasom majiteľa ponúka chatku, ktorá Vás každopádne očarí. Doprajte a vych
42,000 € 840 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n
135,000 € 1875 €/m²
4 izbový byt | 89 m²
Ponúkame veľký 4 izbový byt priamo v Kremnici o rozlohe 89m2 + pivnica. Všetky 4 izby sú neprie
120,000 € 1348 €/m²
3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²
Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u
350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 307 m²
Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre obce Vyhne, aktuálne využíva
379,000 € 1235 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Dom s potenciálom na viacero bytových jednotiek alebo firemné ubytovanie | Kremnica Boris Kňaž
205,000 € 586 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 42 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán s parkovacím miestom a podielom na
89,900 € 2143 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 42 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza
89,900 € 2143 €/m²
3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²
Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k
134,999 € 1930 €/m²
3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²
TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK
110,000 € 1486 €/m²
Komerčná zóna | 8,861 m²
Ponúkame na predaj lukratívny, rovinatý stavebný pozemok o výmere 8 861 m², situovaný na strate
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 307 m²
Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj objekt apartmánového domu v centre obce Vyhne akt
379,000 € 1137 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.