Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavý historický dom z 19 storočia,
349,900 € 1590 €/m²
Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²
História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,
Cena dohodou
Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze
10,000 € 9 €/m²
Priemyselná zóna | Nevyplnená | 4,439 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt - predajňu záhradkárs
350,000 € 79 €/m²
Historický objekt | Kutnohorská | 1,436 m²
Ponúkame na predaj HISTORICKÁ BUDOVA, ktorá sa nachádza v lukratívnej časti mesta KREMNICA - pr
650,000 € 453 €/m²
Objekt pre obchod | Kutnohorská | 1,436 m²
650,000 € 453 €/m²
3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²
Hľadáte hotové bývanie v Žiari nad Hronom, kde sa stačí len nasťahovať? Exkluzívne ponúkame na
134,700 € 1924 €/m²
Lúka, pasienok | 11,043 m²
IMG real ponúka na predaj krásny pozemok na samote v obci Vyhne (Žiar nad Hronom). Ponúkame
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Jastrabá | 1,828 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Jastrabá. Plocha: pozemku 1828m2. Cena dohodou. Obec ne
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Trnavá Hora | 2,300 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Trnavá Hora, Trnavá Hora, časť Kľačany. Po
2 €/m2 2 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,025 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Lutila, Lutila. Plocha: pozemku 1025 m2. C
4 €/m2 4 €/m2
Rodinný dom | 175 m²
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj rodinný dom v obci Lutila okres
490,000 € 2800 €/m²
Obchodné priestory | Svitavská | 85 m²
Ponúkame Vám na prenájom objekt pre obchod Žiar nad Hronom, Svitavská ulica. Stav objektu: čia
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka rekreačnú chatu v obci Krahule v Kremnických vrchoc
195,000 € 1950 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 1,700 m²
Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj rozsiahlu historickú budovu v centre mesta, si
850,000 € 500 €/m²
Zmiešaná zóna | 668 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/7 s výmerou
13,500 € 20 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj 1-izbový byt v Žiari nad Hronom. Ponúkame na
69,900 € 1889 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou so súpisným číslom v ob
19,900 € 663 €/m²
Zmiešaná zóna | 723 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/6 v obci L
16,500 € 23 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 80 m²
►Video: youtube.com/shorts/-1UfxzRWoHw?feature=share Predstavujeme novostavbu chalupy,
134,900 € 1686 €/m²
3 izbový byt | Nám. Matice Slovenskej | 77 m²
►Video: facebook.com/reel/1290832989843199 Moderné bývanie v centre mesta bez kompromisov? Pre
169,900 € 2206 €/m²
Rekreačný pozemok | 561 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rekreačný pozemok na okraji obce Repište, iba 3 km od Sklenýc
29,900 € 53 €/m²
Rodinný dom | Dolná | 200 m²
Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom na pešej zóne v Kremnici: •
265,000 € 1325 €/m²
Komerčná zóna | Štefánikovo námestie | 2,290 m²
Investičná príležitosť v centre mesta – územie občianskej a verejnej vybavenosti Klára Holicov
510,000 € 223 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.