Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²
Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far
269,000 € 1076 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE ŽIARU NAD HRONOM – ÚČKO Boris Kňažko v exkluzívnom zastúpení
149,900 € 1806 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Sládkovičova | 6,000 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 6000 m2, ktorý sa nachádza v intravilán
Cena dohodou
Rodinný dom | Dolná | 552 m²
AAA-real, exkluzívne ponúka na predaj Meštiansky dom nachádzajúci sa priamo na pešej zóne mest
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
AAA-real, ponúka na predaj samostatne stojací viac izbový rodinný dom v obľúbenej horskej lok
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Jula Horvátha | 90 m²
AAA-real, exkluzívne ponúka na predaj menší rodinný dom nachádzajúci sa na ulici Jula Horvátha
35,000 € 389 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v centre mesta Žiar
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,106 m²
Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=qePts5hjlLI Ponúkame na predaj budúci slnečný
65,000 € 59 €/m²
Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²
Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v
49,900 € 780 €/m²
Obchodné priestory | Hutníkov | 70 m²
Ponúkame na predaj nebytovú stavbu - bývalé pohostinstvo, na ulici Hutníkov v Žiari nad Hronom.
54,900 € 784 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,019 m²
Na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2019 m² v pokojnom prostredí obce Horná Ždaňa.
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Lesná | 2,439 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok s celkovou výmerou 2 439 m² v pokojnej časti obce Lutila. K
14,500 € 6 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šášovské Podhradie | 1,089 m²
Ponúkame na predaj dva slnečné stavebné pozemky, každý s výmerou 1089 m², situované v mestskej
39,900 € 37 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 808 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybrať si z ponuky posledných stavebných pozemkov určených n
82,990 € 103 €/m²
Rodinný dom | Medzi Vodami | 150 m²
Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=934PXyp19Uu Na predaj nehn
179,900 € 1199 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 20 m²
Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=vFpKbmnH7E8 Na predaj chat
39,900 € 1995 €/m²
Garsónka | Dr. Janského | 22 m²
Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=NGsYd66X56E Garsónka je si
23,500 € 1068 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
Ponúkame na výber z dvoch slnečných stavebných pozemkov situovaných v tichej okrajovej časti po
49,900 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská cesta | 555 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území historického mesta Kremnica, k
58,500 € 105 €/m²
Rodinný dom | SNP | 373 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v podobe bytového domu situovaného na ulici SNP v meste Žiar nad Hronom.
159,990 € 482 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | M. Benku | 3,388 m²
Predám spoluvlastnícky podiel o veľkosti 1/2-ica na dvoch atraktívnych pozemkoch nachádzajúcich
349,900 € 103 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=5PYcjiKsKT8 Ponúkame na pr
74,900 € 576 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,076 m²
Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 1076 m², ktorý predstavuje ideá
47,000 € 44 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 70 m²
Chata sa nachádza v pokojnom podhorskom prostredí, ktoré je situované v rámci k.ú. Janova Lehot
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.