Vážení klienti, od 06.05.2021 sa mení znenie Všeobecných obchodných podmienok reality.sk. Zmena sa týka zverejnenia súkromných inzerátov. Nové znenie si viete pozrieť tu.

RE0006075-20-000021 (4068121) Aktualizovaný: 17. 01. 2021 1. publikácia: 28. 09. 2020

videouputávka..POLYFUNKČNÝ AREÁL,so strategickým umiestnením,ul.Nadjazdová Prievidza,Trenčiansky kra

Nadjazdová
Prievidza • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
Polyfunkčný objekt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
1 m²
Info
POLYFUNKČNÝ AREÁL, so strategickým umiestnením, ul.Nadjazdová Prievidza, Trenčiansky kraj

Administratívno-výrobný, športovo-rekreačný areál s ubytovňou a autoumyvárňou.

... pre vašu lepšiu predstavivosť o objekte sme pripravili videoprezentáciu, ktorú si môžte pozrieť stlačením na šípku v úvodnej fotke, prípadne odkopírovať link :
https://www.youtube.com/watch?v=fBhPgLAY3MI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1JKim3rgHS6Wc5goM8AV4MuegRRgCsSMaF2w-BWQY7dCwpq-Nobbqnfn0

Pri priamom vjazde do okresného mesta Prievidza, v Trenčianskom kraji, na ul. Nadjazdová, ponúkame na predaj polyfunkčný areál. Výhodná poloha tohto areálu, skoro s priamym napojením na hlavnú komunikáciu smer Trenčín, predurčuje jeho vynikajúcu dostupnosť a viditeľnosť. Dostupnosť do centra je 10 minút pešo.
Jedná sa o areál s celkovou plochou pozemku 4.464 m2, z toho zastavaná plocha je 1826 m2.
Areál pozostáva zo samostatne stojacej administratívnej budovy, autoumyvárne, spojenú s otvoreným priestorom pre ručné umývanie, prevádzkovej budovy, haly a ubytovacieho zariadenia.

Stavby v tomto areáli, s výnimkou novostavby ubytovne, sú takmer všetky po rekonštrukcii, včetne úpravou plôch a výmenou inžinierskych sietí, čo dodáva záruku kvalitného zázemia pre podnikateľskú činnosť a záruku dlhodobej životnosti stavieb. Celý areál je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave, vhodný pre okamžité využitie.

TECHNICKÝ POPIS A DISPOZÍCIE JEDNOTLIVÝCH BUDOV :
a) ADMINISTRATÍVNA BUDOVA :/ pôdorys vo fotkách /
- ide o samostatne stojacu 3 podlažnú budovu, zastavaná plocha 257 m2, úžitková plocha cca771m2. Na I. nadzemnom podlaží sú kancelárske priestory, chodba, soc.zariadenia a z časti skladové priestory. Na II. nadzemnom podlaží sú taktiež administratívne priestory, soc. zariadenia a drobné skladové priestory. III. Nadzemné podlažie – nadstavba, bola ukončená v roku 2007, nachádza sa tu kancelária a dva veľké priestranné apartmány s klimatizáciou.
Stavba je nad 80 percent v prenájme.
Stavba je murovaná, zvislé nosné konštrukcie sú tehlové v hr. 40cm a z vonkajšej strany je prevedené zateplenie + silikátové omietky, všetky okná sú plastové so žalúziami, krov je sedlový, krytina je z pozinkovaného eloxovaného plechu RAMKA. Budova je vykurovaná z centrálnej plynovej kotolne + radiátory panelové. Podlahy sú prevažne keramické a plávajúce. Stavba je vo veľmi dobrom technickom stave, po niekoľko ročnej modernizácii.

b) AUTOUMYVÁREŇ: / pôdorys vo fotkách /
- postavená v roku 1999, objekt je prístupný z dvoch strán – vjazd do umývarky a výjazd, technologické zariadenie – tunelová umývacia linka ISTOBAL. Objekt je umiestnený v priamom susedstve čerpacej stanici. Vedľa autoumyvárne je otvorený priestor pre ručné umývanie osobných a dodávkových vozidiel. Odpad z umývania vozidiel je zvedený do 4 nádrží, ktoré sú prepojené s lapačom ropných látok, takže je zabezpečené ekologické čistenie odpadových
vôd z automatickej a ručnej umyvárne áut.

c) PREVÁDZKOVÁ BUDOVA: / pôdorys vo fotkách /
- Stavba sa skladá z dvoch častí/hál Hala A) Hala B), ktoré sa od seba líšia konštrukčnou výškou

Hala A) – je čiastočne podpivničená / 32m2/ prevažne prízemná / zastavaná plocha 503m2, výška 3,1m/ a slúži ako sklady, garáže a kancelárie. V časti A) sú zvislé nosné konštrukcie z tehly hr.40cm, stropy s podhľadom a krov sedlový väznicový s plechovou krytinou. V stavbe sú IS: rozvody elektro 380V, rozvod ÚK z centrálneho zdroja, ktorý je v tejto stavbe. Centrálny zdroj tepla a TUV je plynový kotol + plynový bojler TUV ako aj záložný kotol na tuhé palivo. Okná sú plastové a oceľové, podlahy keramické a betónové, vstupné brány do garáži sú plechové.

Hala B) – zastavaná plocha 621 m2, výška 4,8m. V tejto časti sú zvislé nosné konštrukcie žel.-betónové stĺpy a strop je na priehradových väzníkoch s plechovou krytinou. Vstupné brány sú plechové veľkorozmerné. Rozvody sú 380V elektro.
Táto časť prešla v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou interiéru a exteriéru a v súčasnej dobe slúži ako športovorekreačná stolnotenisová hala kde prebiehajú aj medzinárodné turnaje. Hala je priamo prepojená s reprezentatívnou priestrannou kanceláriou a novopostaveným ubytovacím zariadením. Stavbu však možno v budúcnosti využívať pre jej veľký potenciál aj ako výrobnú, skladovú..

d ) UBYTOVACIE ZARIADENIE: / pôdorys vo fotkách /
- Novopostavená prístavba / rok 2017 / slúži ako ubytovňa a má priame väzby na športovorekreačnú a administratívno-výrobnú zónu. Prístavba je riešená ako dvojpodlažný nepodpivničený objekt s plochou strechou, pravidelného pôdorysného rozmeru 33,45 * 7,5m / zastavaná plocha 273 m2/, so samostatným vstupom a je priamo priechodná aj zo stolnotenisovej haly.
Na prízemí sú situované vstupné priestory a ubytovacie bunky so zázemím vrátane centrálneho schodiska. Hneď zo zádveria sa dostaneme do haly s recepciou a jedálňou, ďalej nasleduje chodba so schodiskom, ktorá prepojuje zázemie ako je šatňa so sprchami vrátane WC a ubytovacie izby. Na prízemí je 6 izieb pričom všetky sú dvojlôžkové so samostatnou sprchou a wc, s klimatizáciou, izby sú uvažované aj pre osoby so zníženou pohybovou schopnosťou / imobilné osoby/.
Druhé nadzemné podlažie centrálne tvorí chodba so schodiskom, ktorá prepojuje zázemie ako je šatňa so sprchami vrátane wc , sklad, samostatná miestnosť – posilňovňa a ubytovacie izby. Na druhom nadzemnom podlaží je taktiež 6 izieb pričom všetky sú dvojlôžkové so samostatnou sprchou a wc, s klimatizáciou. Ubytovňa slúži pre celkový počet ubytovaných 24 osôb.
Obvodové konštrukcie ubytovacieho zariadenia sú zo sendvičových panelov ( PUL ) a vnútorné priečky zo sadrokartónových dosiek. Stropný systém je plechodoska zo železobetónovou zálievkou. Zastrešenie je riešené plochou strechou. Vonkajšie výplne otvorov sú plastové okná a zasklené steny s terasovými a vstupnými dverami zasklené z izolačným trojsklom. Vykurovanie objektu – elektrické priamo výhrevné.
V súčasnosti slúži ubytovňa pre ubytovanie hráčov stolného tenisu, ale pre jej ďalší potenciál môže slúžiť ako sociálne zázemie pre zamestnancov, prípadne na komerčné využitie.

e ) Budova – samostatný apartmán – prístupný z dvora, jedná sa o dvojlôžkový apartmán s jednou obytnou miestnosťou spojenou s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, vstupná chodba / zastavaná plocha 20 m2/

Areál je napojený na všetky IS / plyn, elektrina, voda, kanalizácia / ktoré prešli v roku 1999 rekonštrukciou, je kompletne oplotený, spevnené plochy – zámková dlažba s dostatočnou veľkou plochou na parkovanie a s možnosťou prístupu aj kamiónovej dopravy.

Polyfunkčný areál je možné kúpiť spolu s s.r.o – takže môžete rýchlo naštartovať svoje podnikateľské aktivity, prenechanie spoločnosti nie je podmienkou.

Polyfunkčný areál je vhodnou investičnou príležitosťou, z hľadiska jeho využiteľnosti a strategickej polohy. Objekt má svojim veľkým uzavretým dvorom a veľkosťou široké možnosti využitia od výrobných, skladových, administratívnych, obchodných, ubytovacích, športovo-rekreačných priestorov až pre príklad ...

...Pre vás, ktorí hľadáte výrobné, skladové, administratívne, športové či ubytovacie priestory s výbornou dostupnosťou môže byť vašou novou príležitosťou.

Uvedená cena nehnuteľnosti je bez ocenenia ubytovne, v prípade vášho záujmu o ubytovňu vám vieme preposlať informácie o cene ubytovne.

Pre viac informácii, prípadne dohodnutia si obhliadky ma kontaktujte na tč: +421 917 114 229, mail: Ing Galambošová Ludmila / osobná realitná maklérka / LARES reality
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
čiastočná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
osobné
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Ľudmila Galambošová

Ing. Ľudmila Galambošová

+421 917 114 229
Zobraziť číslo

LARES reality s.r.o.

LARES reality s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 11

3 C • 97101, (SK)
LARES reality s.r.o.

Cena na vyžiadanie

Ing. Ľudmila Galambošová

Ing. Ľudmila Galambošová

+421 917 114 229
Zobraziť číslo