(JuDV8Qyy7Se) Aktualizovaný: 24. 05. 2023 1. publikácia: 24. 05. 2023

SVOBODA & WILLIAMS I Zrenovovaný historický kaštieľ, Modra

Okružná
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

9 000 €/mesiac

Základné informácie

Druh:
Historický objekt

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
0 m²
Info
Kompletne zrenovovaný reprezentatívny kaštieľ z roku 1905 je situovaný priamo v biodiverznom prírodnom parku chráneného územia Malých Karpát. Unikátny interiér kaštieľu s vybavením od prestížnej talianskej značky Versace disponuje tiež smart home automatizovanými systémami. Objekt ponúka panoramatické výhľady na okolitú zeleň na pozemku veľkosti viac ako 63 árov. Objekt bol skolaudovaný v roku 2018.

V kaštieli je celkom dvanásť izieb, z toho sedem spálni a sedem kúpeľní s interiérovými dizajnovými prvkami značky Versace. Budova disponuje strešnou terasou a samostatnou vínnou pivnicou. Na pozemku sú ďalšie budovy: konferenčné centrum s kapacitou pre 40 osôb, dom pre personál, garáže pre štyri autá s prípravou pre nabíjanie elektromobilov. Objekt konferenčného centra je vybavený krytým bazénom, golfovým simulátorom PGA Tour a tanečnou sálou.

Vstupnú úroveň kaštieľa tvorí 1 spálňa, kúpeľňa, dva šatníky, vstupná hala s jedálenskou časťou a vstupom na terasu, kompletne vybavená kuchyňa, obývacia izba, ako aj miestnosť pre personál a fitness štúdio.
Na 1. poschodí je umiestnená pracovňa s knižnicou, zen chodba vedúca do druhej spálne s balkónom a vlastnou obývacou izbou s en-suite kúpeľňou a ďalším balkónom. Ďalej tu je hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou so solitérnou vaňou i walk-in sprchovým kútom. Druhé poschodie domu tvoria tri spálne s en-suite kúpeľňami a ďalšia spálňa so vstavanými skriňami. V kaštieli sa nachádza aj tajná miestnosť.
Samostatne stojaci dom s konferenčnou miestnosťou disponuje otvorenou spálňou s en-suite kúpeľňou, vnútorným bazénom a tanečnou sálou.

Vybavenie zahŕňa interiérové dizajnové prvky značky Versace Home Design, drevené eurookná, podlahové vykurovanie, solárne panely, štukové stropy, tapety na stenách, krb, krištáľové lustre, luster z optických vlákien, zabudované kuchynské spotrebiče značky Siemens, projektor a audio systém, v exteriéri kamerový sytém, automatické závlahy, studňu a fontánu. Možnosť parkovania na pozemku pre 36 áut. Na pozemku je vybudovaná predpríprava na vonkajší bazén a soľnú jaskyňu s oddychovou zónou.

Kaštieľ má strategickú polohu – je vzdialený iba 25 km od Bratislavy. Na českú diaľnicu D2 to je 25 minút a na rakúsku diaľnicu A6 približne 40 minút. Pokojné prostredie plné zelene so súkromným parkom robí z objektu výnimočne reprezentatívne miesto na rezidenčné, ale i podnikateľské účely. Atraktívne vinohradnícke oblasti v Pezinku a Modre sú od kaštieľa vzdialené iba pár minút jazdy autom.

Zastavaná plocha 1 288 m2, pozemok 6 337 m2.

Cena prenájmu 9.000 EUR + energie a služby.

ID 100480
https://svoboda-williams.sk/prenajom/rodinne-domy/detail/100480-bratislavsky-kraj
--

The completely renovated representative manor house from 1905 is situated directly in the biodiversity nature park of the protected area of ​​the Little Carpathians. The unique interior of the manor house with equipment from the prestigious Italian brand Versace also has smart home automated systems. The building offers panoramic views of the surrounding greenery on a plot of more than 63 acres. The building was approved in 2018.

The manor house has a total of twelve rooms, of which seven bedrooms and seven bathrooms with interior design elements by Versace. The building has a roof terrace and a separate wine cellar. There are other buildings on the plot: a conference center with a capacity for 40 people, a house for staff, garages for four cars with preparation for charging electric cars. The conference center features an indoor pool, a PGA Tour golf simulator and a ballroom.

The entrance level of the manor consists of 1 bedroom, bathroom, two wardrobes, entrance hall with dining area and access to the terrace, fully equipped kitchen, living room, as well as a room for staff and a fitness studio.
On the 1st floor there is a study with a library, a Zen corridor leading to the second bedroom with a balcony and a private living room with an en-suite bathroom and another balcony. There is also a master bedroom with a wardrobe and a bathroom with a solitary bath and a walk-in shower. The second floor of the house consists of three bedrooms with en-suite bathrooms and another bedroom with built-in wardrobes. There is also a secret room in the manor.
The detached house with a conference room has an open-plan bedroom with an en-suite bathroom, an indoor pool and a ballroom.

Features include Versace Home Design interior design elements, wooden Euro windows, underfloor heating, solar panels, stucco ceilings, wall wallpaper, fireplace, crystal chandeliers, fiber optic chandelier, built-in Siemens kitchen appliances, projector and audio system, outdoor camera system, automatic irrigation, well and fountain. Possibility of parking on the plot for 36 cars. The plot is prepared in preparation for an outdoor pool and a salt cave with a relaxation area.

The manor has a strategic location - it is only 25 km from Bratislava. It is 25 minutes to the Czech D2 motorway and about 40 minutes to the Austrian A6 motorway. The quiet environment full of greenery with a private park makes the building an exceptionally representative place for residential as well as business purposes. The attractive wine-growing areas of Pezinok and Modra are only a few minutes away by car from the manor house.

Built-up area 1,288 m2, land 6,337 m2.

Rental price 9,000 EUR + energies and utilities

ID 100480
https://en.svoboda-williams.sk/rent/houses/detail/100480
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Zastavaná plocha:
1 288 m²

Plocha pozemku:
6 337 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

+421948939938 zobraziť číslo

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Zuzany Chalupovej 10B - prizemie • 85107, Bratislava-Petržalka (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

9 000 €/mesiac

Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

+421948939938 zobraziť číslo