RE0004429-20-000022 (3505546)

Rača: Predaj skladovej haly a administratívno-prevádzkovej budovy

365 000 € 372 €/m2

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Iný komerčný objekt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
980 m²

Ulica:
púchovská

Mesto:
Bratislava - Nové Mesto

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 15. 10. 2020 1. publikácia: 15. 10. 2020
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj prevádzkový objekt zložený zo skladovej haly a administratívno-prevádzkovej 4-podlažnej budovy v osobnom vlastníctve.

Administratívno-prevádzková budova je štvorpodlažná stavba obdĺžnikového pôdorysu s plochou strechou. Súčasťou stavby je spojovacia chodba k objektu skladu s technologickou miestnosťou.
Stavba je založená na prehĺbených betónových základových pásoch a pätkách. Nosnú konštrukciu stavby tvorí ťažký železobetónový montovaný skelet opláštený stenovými panelmi a fasáda je obložená hliníkovými lametami. Na streche je hydroizolačná vrstva z pritavených asfaltových pásov.
Stropy sú železobetónové s viditeľnými trámami. Vnútorné schodisko je oceľové trojramenné bez podstupníc. V objekte je nákladný výťah s troma stanicami. Výťah má novú elektrickú rozvodňu s privolávačmi na každom poschodí. Okná sú hliníkové s izolačným dvojsklom, vonkajšie dvere sú hliníkové rolovacie nové s nerozbitným okienkom na dverách. Sociálne zariadenia sú na každom poschodí úplne nové s novými dlažbami a obkladmi a s novým zariadením. Steny sú vymaľované a stropy sú znížené a novo vymaľované v niektorých miestnostiach sú kazetové podhľady. V budove je elektrorozvod 220/380 V. Vo všetkých priestoroch sú naťahané nové elektrické rozvody. Vykurovanie je ústredné s liatinovými radiátormi so zásobníkom teplej vody s novými rozvodmi do nových sociálnych zariadení. Klampiarske práce sú z pozinkovaného plechu a objekt je opatrený bleskozvodom. Objekt je napojený na rozvod vody a kanalizáciu. Vstup do objektu je z južnej strany.
Podlahy sú na každom podlaží nové bezprašné s liateho epoxidového betónu vystužené na prízemí oceľovými karirohožami. Zastavaná plocha je o výmere 286 m2.

Sklad tvorí jednopodlažná prízemná hala obdĺžnikového pôdorysu so sedlovou strechou. Nosná konštrukcia je oceľová opláštená zateplovacími panelmi s obkladom profilovaným zinkovým plechom. Strop je teploizolačný a po stranách znížený nad novo vybudovanými dvoma domčekmi. Podlahy sú bezprašné s liateho epoxidového betónu. Hala má vlastný bleskozvod. Zastavaná plocha je o výmere 256 m2.

Celková plocha všetkých podlaží vrátane skladu je 980 m2. K dispozícii je kompletná dokumentácia k objektu ako aj podrobný znalecký posudok.

Objekt disponuje dobrým dopravným napojením na hlavné mestské ťahy a diaľnicu a je non-stop strážený bezpečnostnou službou v areáli. Momentálne je priestor prenajatý, v prípade predaja je nájomca pripravený sa bezodkladne vysťahovať, alebo v prípade záujmu nového majiteľa je možnosť ponechať priestor v prenájme pôvodnému nájomcovi.

Cena objektu vrátane kompletného organizačného a právneho servisu našej spoločnosti je 365 000 €. K cene sa nepripočítajú žiadne ďalšie poplatky ani dane, predávajúci je fyzická osoba.
Prečítať viac

Charakteristika

Stav nehnuteľnosti: čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva: osobné
Prevažujúca konštrukcia objektu: zmiešaná konštrukcia
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Peter Lamper

Peter Lamper

+421 911 650 121 Zobraziť číslo

Relix, s.r.o.

Relix, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 14

3
81104, (SK)

365 000 € 372 €/m2

Peter Lamper

Peter Lamper

Relix, s.r.o.

+421 911 650 121 Zobraziť číslo