RE0006660-20-000028 (www.kappareality.sk) Aktualizovaný: 20. 06. 2021 1. publikácia: 20. 06. 2021

Na predaj zrekonštruovaná budova s bytovými jednotkami, Trenčín, SIHOŤ, parkovacie miesta

Hurbanova
Trenčín • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

349 900 € 1 643 €/m2

Základné informácie

Druh:
Polyfunkčný objekt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
213 m²
Info
Na predaj zrekonštruovaná budova s parkovacími miestami v strategicky atraktívnej lokalite mesta Trenčín!
Pešia zóna s Trenčianskym hradom, rekreačná zóna Ostrov s aquaparkom a plážou, nový futbalový štadión, Trenčianska univerzita, vlaková stanica – ich absolútna blízkosť pešou chôdzou je hlavnou výhodou tejto nehnuteľnosti.

Budova s tromi samostatnými bytovými príp. nebytovými jednotkami je situovaná na Hurbanovej ulici /Sihoť I./, pozostáva z troch podlaží spojených schodiskom, pričom na každom podlaží sa nachádza samostatný byt. Vďaka tomu je táto nehnuteľnosť zaujímavou investičnou príležitosťou, umožňuje prenajímať až tri priestory súčasne v najvyhľadávanejšej lokalite mesta.

Na 1.NP (1.poschodí) o výmere 71,18 m2 sa nachádza samostatný priestor v súčasnosti dlhodobo využívaný na kancelárske účely, tvoria ho 3 nepriechodné miestnosti, spoločná recepcia a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Po minimálnej úprave (osadení kuchynskej linky) je využiteľný aj ako plnohodnotný 3+1 izbový byt.

Na 2.NP (2. poschodí) sa nachádza zariadený 3+1 izbový byt, tvorený tromi nepriechodnými izbami, samostatnou kuchyňou s kuchynskou linkou a kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Výmera tohto priestranného bytu je rovnako 71,18 m2.

Na 0.NP (prízemí) sa nachádza takisto samostatný priestor v súčasnosti využívaný na kancelárske účely, tvoria ho 2 nepriechodné miestnosti, spoločná recepcia a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Po úprave je tiež využiteľný ako 2+1 izbový byt o výmere 57 m2.
Na prízemí sa nachádzajú ďalšie spoločné priestory ako práčovňa a sklad.

K budove patrí pozemok o celkovej výmere 335 m2, pričom zastavaná plocha budovy predstavuje 102 m2. V zadnej časti sa nachádza záhrada s terasou zo zámkovej dlažby (vstup je z prízemia) a udržiavaná okrasná záhrada.
Pred budovou je vybudované parkovisko o výmere 48 m2 zo zámkovej dlažby.

Budova prešla kompletnou rekonštrukciou – na celej budove sú vymenené plastové okná, vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, dlažby a obklady, omietky, zrekonštruované kúpeľne so závesnými WC, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (2.NP.). Zrekonštruované boli aj spoločné priestory – schodisko, elektroinštalácia a rozvody, vykurovanie plynovým kotlom, podlahové vykurovanie. Energetický certifikát nebol predložený.

Budova je vzhľadom na svoju unikátnu polohu v centre mesta a v blízkosti športovísk, rekreačnej zóny ako aj dopravnej dostupnosti zaujímavou investičnou príležitosťou, pričom všetky podlažia sú dlhoročne obsadené overenými nájomníkmi.

Odporúčam vidieť! Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, pripravená na predaj.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, uhradenie poplatku za obyčajný návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a kompletné hypotekárne poradenstvo.

Tomáš Horváth - 0907845916
KAPPA Reality realitná kancelária
tomas@kappareality.sk
www.kappareality.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
kompletná rekonštrukcia

Prevažujúca konštrukcia objektu:
tehlová

Počet podzemných podlaží:
0

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

+421 907 845 916
Zobraziť číslo

KAPPA Reality, s.r.o.

KAPPA Reality, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 39

Hurbanova 0 • 91101, Trenčín (SK)
KAPPA Reality, s.r.o.

349 900 € 1 643 €/m2

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

+421 907 845 916
Zobraziť číslo