RE0005287-21-000023 (24) Aktualizovaný: 27. 08. 2021 1. publikácia: 27. 08. 2021

Kancelária 49 m2 so zázemín v Nitre, Murgašova ul.

Murgašova
Nitra • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

470 €/mesiac 10 €/m2/mesiac

Základné informácie

Druh:
Administratívny objekt

Typ:
Prenájom

Celková podlahová plocha:
49 m²
Info
Prenájom kancelárie o rozlohe 49,5 m2 v Nitre na Murgašovej ul.
Objekt kancelárskych priestorov je zárukou dobrého podnikania, sídla firmy, office, klientskeho centra, projekčnej kancelárie, štúdie a iných foriem podnikania a zároveň príjemného prostredia na pracovisku.
Objekt prešiel rekonštrukciou, dvor s parkoviskom, zeleňou a lavičkou aj pre fajčiarov.
Šírka pozemku je 50 m, vjazd autom je o šírke 4 m. Prípade potreby bezproblémový vjazd aj dodávkových vozidiel.
Objekt je prakticky, pri vstupe s recepciou, na ktorej je možnosť uchovávania pošty aj počas neprítomnosti nájomcu a iné správcovské služby.
V budove sídlia malé aj väčšie firmy. Objekt je zateplený, má novú strechu, plynové kúrenie a vodovod. Parkovanie je priamo na dvore vpred aj za objektom. Parkovisko je v cene nájmu (alebo zdarma), na noc sa pozemok uzatvára. Nájomca má vstup do objektu a na parkovisko neobmedzene 24 – hodín.
Kancelárie sú priestranné, svetlé a tiché. Stavba je obdĺžnikového tvaru v strede pozemku.
V objekte sú drevené plávajúce parkety alebo dlažby svetlých odtieňov, ktoré vytvárajú pocit tepla, útulnosti a pohody. Objekt má samostatný plynový kotol a ústredné kúrenie s automatickou reguláciou. V kanceláriách sú liatinové radiátory s termostatickými hlavicami, ktoré udržiavajú dlho teplo. Vďaka tejto kombinácii je možná slušná úspora na vykurovaní. Náklady na prevádzku sú uvedené v cene ponuky. K vybaveniu kancelárii patrí
internet, samostatné meranie vody a elektriny, domáci telefón a elektrický vrátnik na možnú komunikáciu s návštevami pred vstupom do objektu.
Hlavný vstup s recepciou je od Murgašovej ul. Na parkovisko za budovou je samostatný druhý vstup. Druhý vstup je možnosť využívať aj ako služobný vstup alebo na vykladanie materiálu. Z chodieb sa vstupuje do kancelárií. Kanceláriamá zabudovanú kuchynskú linku na prípravu občerstvenia. Vlastnú kúpeľňu a WC v samostatnej miestnosti.

V kanceláriách sú drevené euro – okná so žalúziami. Objekt má pripojenie na elektrickú prípojku 220 V aj na 380 V. Elektrické rozvody sú po rekonštrukcii s elektrickými ističmi. Vodovod je napojený na obecnú - mestskú vodu.
Na dvore sú stromy, kríky a iná okrasná zeleň.
Objekt sa nachádza v dobrej časti mesta Nitry, vo vyhľadávanej a veľmi obľúbenej lokalite mimo hlavnej cesty. Je blízko rýchlostnej cesty R1 s napojením na diaľnicu D1 Bratislava - B.Bystrica, cca 500 m od výjazdu Nitra - juh. Zároveň je na 10 minút do centra mesta. Na objekte je dobre vidieť nápis www.volnepriestory.sk Murgašova ulica je oproti benzínovej pumpe za predajňou DKP.

V dostupnej vzdialenosti je obchod s potravinami a pošta. Čerpacia stanica pohonných hmôt je do 100 m. Murgašov ul. je skvelé miesto pre pokojné podnikanie, veľmi vhodné aj pre rodinné firmy.
Objekt je nefajčiarsky a príjemný.
Presvedčte sa osobne a dohodnite si obhliadku na čísle 0907 773 013, môžete volať aj cez víkend a večer. K uprednostňujete e-mail komunikáciu napíšte nám na: volnereality.net@gmail.com
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
firemné

Počet podzemných podlaží:
0

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ľudovít Kravár

Ľudovít Kravár

+421 907 773 013
Zobraziť číslo

Volné reality.net s.r.o.

Volné reality.net s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 8

26 • 94901, (SK)
Volné reality.net s.r.o.

470 €/mesiac 10 €/m2/mesiac

Ľudovít Kravár

Ľudovít Kravár

+421 907 773 013
Zobraziť číslo