RE0005531-20-000223 (2583) Aktualizovaný: 08. 04. 2021 1. publikácia: 29. 03. 2021

Budova a hala na PREDAJ, Nitra – Dolné Krškany

nezadaná
Nitra • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
Iný komerčný objekt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
1 m²
Info
Maroš Vereš +421 904 086 200
e-mail: maros.veres@vdreality.skVD reality vám ponúka na predaj:investičnú budovu s projektom prestavby a prístavby

lokalita: Nitra

časť: Dolné KrškanyObjekt sa nachádza v zastavanom území, je to individuálna stavba. Jedná sa o budovu s tromi nadzemnými podlažiami, a halu s jedným a čiastočne dvomi nadzemnými podlažiami. Objekt je v súčasnosti nevyužívaný, je uzavretý. Účelom plánovanej prestavby a prístavby je nové využitie objektu ako ubytovne pre robotníkov. Objekt je taktiež možné prerobiť a využívať ako halu.

Rekonštrukciou sa obnovia a prestavajú vnútorné priestory predného trojpodlažného objektu, zadná hala bude zbúraná a bude zrealizovaná nová štvorpodlažná časť komunikačne napojená na predný trojpodlažný objekt. Technické inštalácie novozabudované vo všetkých priestoroch zabezpečia najvyššiu úroveň bezpečnosti pri využívaní priestorov a splnenie legislatívnych požiadaviek. Celý vonkajší plášť pôvodnej časti objektu (obvodové steny, strecha, okná a dvere) bude obnovený a na novej časti bude zhotovený na vysoký štandard z teplotechnického, estetického a funkčného hľadiska. Spolu s novou kotolňou bude objekt vysoko úsporný z hľadiska prevádzkových nákladov.

V rámci dispozície bude je v objekte navrhnutých 88 ubytovacích izieb pre celkovo 227 ubytovaných. Izby sú navrhnuté v štandarde buniek, každé dve izby majú spoločnú predsieň a kúpeľňu s WC. V predsieni sa nachádza vešiak, chladnička a potravinová skriňa. Izby sú vybavené posteľami, skriňami, stolíkom so stoličkami. Na každom podlaží budú priestory na varenie a pranie bielizne. Na prízemí sú navrhnuté dve spoločenské miestnosti, kuchynka, práčovňa a sklady. Vo vstupnej časti je recepcia, kancelárie a malé potraviny - večierka. Fasáda objektu bude zhotovená zateplením, v časti kontaktným zateplením s minerálnou omietkou, a v časti vetranou fasádou s obkladom z cementovláknitých platní. Okná budú vymenené za nové s plastovým rámom sivej farby a zasklenými izolačným trojsklom. Strecha bude zateplená a opatrená kvalitnou hydroizolačnou fóliou a štrkovou vrstvou. V rámci vonkajších priestorov bude zhotovené nové parkovisko vedľa objektu z oboch strán a pred objektom. Pri vstupe bude zhotovená plocha so zámkovej dlažby.
Prečítať viac
Charakteristika

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Počet podzemných podlaží:
0

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Maroš Vereš

člen NARKS

+421 904 086 200
Zobraziť číslo

VD reality

VD reality

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 179

Mostná 19 • 94901, Nitra (SK)
VD reality

Cena na vyžiadanie

Maroš Vereš

člen NARKS

+421 904 086 200
Zobraziť číslo

Ďalšie ponuky inzerenta