RE0006354-19-000066 (Juywv8JNJuw8) Aktualizovaný: 22. 06. 2022 1. publikácia: 22. 06. 2022

Administratívna Budova, Staré mesto, Štúrova

Štúrova
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

50 €/m2/mesiac 50 €/m2/mesiac

Základné informácie

Druh:
Administratívny objekt

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
5 800 m²
Info
Novo zrekonštruovaná polyfunkčná budova s administratívnymi a obchodnými priestormi v priamom centre Starého mesta Bratislavy s výborným dopravným napojením ponúka na prenájom kancelárske, obchodné a skladové priestory. V budove je viacero možností prepájania kancelárií do požadovaných celkov, ale aj prenajatie kancelárii samostatne.

Budova má 8 nadzemných podlaží a 2 podzemné podlažia. Prepojená je pasážou s polyfunkčným objektom, kde sa nachádza nákupná galéria. Na prízemí a 1NP. budovy sú obchodné priestory s výkladmi orientovanými na Štúrovu ulicu. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany. V budove sa nachádzajú dva samostatné vchody, osobný výťah. Jednotlivé poschodia sú uzamykateľné a majú svoju vlastnú kuchynku a oddelené toalety pre pánov a dámy. Možnosť využitia, kancelárie, obchodné priestory, reštaurácie, fitness, kasíno, saunový svet, kozmetický salón, masáže.

Lokalita
Budova sa nachádza v priamom centre Bratislavy, v blízkosti Šafárikovho námestia, 20 metrov od Generálne prokuratúry SR a len 1 minútu od zastávok MHD. Len 10 minút chôdze postačuje na dosiahnutie nákupného a zábavného centra EUROVEA, kde okrem nákupov, môžete využiť aj príjemné oddychové miesto pri Dunaji, plné reštaurácii, či ihrísk pre deti.

Cena nájomného je 50 €/m²/mes. + prevádzkové náklady 2,5 €/m²/mes + energie 1,5 €/m²/mes. Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomník neplatí províziu.


ID: 31956
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A newly reconstructed building with administrative and commercial premises in the direct center of the Old Town of Bratislava with excellent transport connections offers offices, retail and storage space for rent. There are several options in the building linking offices to desired units, but also renting the office separately.

The building has 9 floors and 2 underground floors It is linked by a passage to a multifunctional object with a shopping gallery. On the ground floor and 2nd floor of the building are commercial premises with shop windows on Sturova street. The building is connected to the central security desk. In the building there are two separate entrances and a passenger lift. Each floor is lockable with own kitchenette and separate toilets for gentlemen and ladies.Possibility to use as offices, commercial premises, restaurants, fitness, casino, sauna world,
beauty salon or massage.

Location
The building is located in the direct center of Bratislava, close to Safarik Square, 20 meters from the General Prosecutors Office and only 1 minute from public transport stops. Just a 10-minute walk is enough to reach the EUROVEA shopping and entertainment center where you can also enjoy a relaxing rest at the Danube full of restaurants or children’s playgrounds.

The rental price is 50 € / m² / month + operating costs 2.5 € / m² / month + energy 1.5 € / sqm / month. Rent and fees are exclusive of VAT. Tenant pays no commission.


ID : 31965
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
5 800 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Firemné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Počet nadzemných podlaží:
8

Energie:
4 €

Vykurovanie:
Vykurovany, Žiariče, Klimatizacia

Elektrina:
Na pozemku

Odpadové vody:
Na pozemku - Kanalizácia

Plyn:
Na pozemku

Voda:
Na pozemku

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Bezpečnosť:
Alarm, Strážna služba

Vybavenie:
Výťah

Telekomunikačné a dátové pripojenie:
Telefón, Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

+421948939938 zobraziť číslo

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

Zuzany Chalupovej 10B - prizemie • 85107, Bratislava-Petržalka
Celá ponuka spoločnosti

50 €/m2/mesiac 50 €/m2/mesiac

Kontakt na predajcu

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.

+421948939938 zobraziť číslo