Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Topoľčanoch 61m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt v Topoľčanoch s rozlohou 61m2. Byt prešiel kompletnou r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

Stavebný pozemok Nemčice 1459m2 vhodný aj na dva RD

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,459 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nemčice s výmerou 1459 m². Pozemo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

108,000 € 74 €/m²

PREDAJ - pozemok 550 m2 v obci Dolné Chlebany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Chlebany | 550 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 550 m² v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Veľkorysý 5-izbový rodinný dom v pokojnej časti Topoľčany – Mravenisko

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 300 m²

TOREA Topoľčany- realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v pokojn

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Prenájom komerčného objektu – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Prenájom komerčného objektu v Krušovciach – Dolné Chlebany, priamo pri hlavnom ťahu Topoľčany –

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ - obchodný priestor – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj obchodný priestor situovaný v obci Krušovc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

135,000 € 900 €/m²

Priestor pre ambulanciu v centre mesta Topoľčany na prenájom.

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | 17. novembra | 22 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany Vám ponúka na prenájom praktický nebytový priestor s výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestor, kde môže rásť váš biznis. 👉 322 m² | parkovanie | flexibilné využitie

Reality Topoľčany

Objekt pre obchod | Šafárikova | 322 m²

Enzo Real Estate vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj komerčný objekt v bezprostrednej blíz

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

599,000 € 1860 €/m²

POLYFUNKČNÁ BUDOVA - TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Polyfunkčný objekt | Streďanská | 460 m²

Na frekventovanej Streďanskej ulici v Topoľčanoch, len pár minút od centra, ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

480,000 € 1043 €/m²

BÝVANIE & PODNIKANIE - TOPOĽČANY, širšie centrum

Reality Topoľčany

Iný priestor | Streďanská | 95 m²

BÝVANIE & PODNIKANIE v širšom centre Topoľčian Ponúkame Vám všestranne využiteľný priestor, kt

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ!!! 3 izbový RD s krásnym pozemkom 1400m2 Koniarovce

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej obci Koniarovce – ideálne miesto pre rodinu,

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj stavebný pozemok Veľké Bedzany 640m2

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 640 m²

Stavebný pozemok 640 m² – Veľké Bedzany, ideálny pre rodinný dom Ponúkam na predaj stavebný po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

42,000 € 66 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALA - DOPRAVNÁ UL., TO

Reality Topoľčany

Skladový objekt | Dopravná | 574 m²

Na predaj ponúkame menšiu halu s administratívnou časťou o celkovej výmere 574 m². Nehnuteľnosť

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

330,000 € 575 €/m²

2-izb. byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 66 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v jednej z

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Topoľčany

125,000 € 1894 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝROBNO - SKLADOVÁ HALA - TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Dopravná | 1,400 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný objekt z roku 1983, ktorý kombinuje administratívne zázemie s výr

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,390,000 € 993 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MALÝ BYTOVÝ DOM | Topoľčany, širšie centrum

Reality Topoľčany

Apartmánový dom | Tovarnícka | 400 m²

Staromestský bytový dom spolu so stavebným pozemkom sa nachádzajú v dynamickej časti Topoľčian

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na predaj Topoľčany

450,000 € 1125 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CENTRAL | 3-IZB. BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Čsl. armády | 80 m²

Ponuka 3 izbových bytov je do konca januára 2026 so zvýhodnenou cenou. Kolaudácia je naplánovan

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Topoľčany

227,600 € 2845 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA | Topoľčany

Reality Topoľčany

Objekt pre obchod | M. A. Bazovského | 935 m²

Ponúkame na predaj modernú trojpodlažnú budovu s celkovou rozlohou 935 m2 v silnej obchodnej zó

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,050,000 € 1123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OBCH. PRIESTOR | Colorhouse II, sídlisko Juh

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | M. Benku | 185 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s celkovou výmerou 158 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Priestory na predaj Topoľčany

230,000 € 1243 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OBCH. PRIESTOR, Stummerova ul.

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Stummerova | 143 m²

Vkusná komerčná budova sa nachádza na dynamickej Stummerovej ulici v širšom centre Topoľčian. S

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! 4 izbový byt v Topoľčanoch Modrák 82m2

Reality Topoľčany

4 izbový byt | 80 m²

Na predaj: 4-izbový byt v Topoľčanoch – známa bytovka “Modrák” pri centre Ponúkame na predaj p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

136,000 € 1700 €/m²

Pozemok 870m2 Tvrdomestice na stavbu domu

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 870 m²

NA PREDAJ – Stavebný pozemok v tichej lokalite, Tvrdomestice TUreality vám ponúka na predaj st

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemok - orná pôda 28000 m2 Topoľčany

Reality Topoľčany

Orná pôda | 28,000 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok - orná pôda - v katastri mesta Topoľčany. Ponuka pozostáva z

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

112,000 € 4 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Topoľčanoch - 150m2

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | 150 m²

TUreality ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby s výmerou 150m2. Aktuálne pozostáva z

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie