2 izbový byt Topoľčany, širšie centrum.

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 0 m²

009-112-RAKO Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výbornou adresou v Topoľčanoch, ideálny pre niek

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

112,000 €

Na predaj pozemok s hospodárskou budovou meste Topoľčany

Reality Topoľčany

Komerčná zóna | - | 1,249 m²

ID 189-18-LUGUa Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok s hospodárskou budovou v meste Topoľ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

165,000 € 132 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší, starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu, môže b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 1 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Krásny zrekonštruovaný 3-izbový byt, 2x loggia

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Podjavorinskej | 60 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 3-izbový byt, ktorý prešiel kompletnou a vkusnou rekonštrukciou. B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2483 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predáme obchodno - administratívnu budovu v centre Topoľčian

Reality Topoľčany

Administratívny objekt | 294 m²

investičná obchodno-administratívna budova v centre Topoľčany – kompletne prenajatá Ponúkame n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

430,000 € 1463 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 102580 | V okrese Topoľčany ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 137 ha

Reality Topoľčany

Rekreačný pozemok | 1,367,000 m²

V okrese Topoľčany ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 137 ha. Na pozemku bol navrhnutý športo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Topoľčany

3.9 €/m2 4 €/m2

PREDAJ : 4 izbový byt s predzáhradkou neďaleko mesta Topoľčany pripravený na okamžité nasťahovanie

Reality Topoľčany

4 izbový byt | 82 m²

Targetreal Vám ponúka priestranný 4-izbový byt v tichej časti obce Prašice, len 11 km od mesta

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 1646 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenajmem - komerčný pozemok v primyselnej časti Topoľčian

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nevyplnená | 2,400 m²

Na prenájom: Spevnený pozemok pre komerčné využitie a parkovanie kamiónov – Topoľčany (Dopravn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt ul. Palkovičova sídlisko Mexiko-Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 58.99 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o rozlohe 58,99m2 na Palkovičovej ulici sídlisko Mexiko v Topoľ

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

127,000 € 2153 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ul.Kuzmányho- Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 65m2 na Kuzmányho ulici v T

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

‼️ EXKLUZÍVNE - TOPOĽČANY - 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ,VÝBORNÁ LOKALITA‼️

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Center Reality. sk - Ponúka na predaj v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 2 izbový byt v Topoľčan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

128,900 € 2014 €/m²

Na predaj: Priestranný 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Topoľčian (ul. Mieru)

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nevyplnená | 193 m²

Ponúkam na predaj poctivý, maximálne zachovalý jednopodlažný rodinný dom v jednej z najvyhľadá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

340,000 € 1762 €/m²

Predaj–priestranný 5-izb. rodinný dom (ÚP 260,85 m2, pozemok 630 m2) s bazénom, saunou a samostatnou garážou, ul. Slobody, Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Slobody | 260.85 m²

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj kvalitne postavený rodinný dom v pokojn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Topoľčany

289,000 € 1108 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej lokalite „Mravenisko" – Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Brezová | 207 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej lokalite

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

255,000 € 1232 €/m²

TOPOĽČANY - 4 izbový, 132m2, pokojné a nadherné bývanie

Reality Topoľčany

4 izbový byt | Nezadaná | 132 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v Topoľčan

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

289,000 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderná hala s administratívnym a sociálnym zázemím – Topoľčany

Reality Topoľčany

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 2,000 m²

Ponúkame na predaj novostavbu halového objektu s plne vybaveným administratívnym zázemím, situ

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predáj pozemku v priemyselnom parku Topoľčany 4500 m2

Reality Topoľčany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 4,500 m²

Je na predaj pozemok v priemyselnom parku Topoľčany o výmere 4500 m2. Je umiestnený oproti spo

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

50 €/m2 50 €/m2

Exkluzívny komerčný priestor na prenájom – 600 m² priamo v centre mesta Topoľčany

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Obchodná | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť prenájmu atraktívneho obchodného p

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

3,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj komerčného priestoru Topoľčany, Centrum

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nevyplnená | 206 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor o rozlohe viac ako 200 m², situovaný v bezprostrednej blí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Na prenájom moderná hala s administratívnym a sociálnym zázemím – Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Nevyplnená | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu halového objektu s plne vybaveným administratívnym zázemím, si

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Na prenájom kompletne zariadený 3 izb. byt Topoľčany – Krušovská ul.

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 50 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 3-izbový byt na Krušov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj, 3-izbový byt možnosť prerobiť na 4i, tichá lokalita Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Skýcovská | 69 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

114,900 € 1665 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie