3 izbový byt s 2 balkónmi Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi v meste Topoľčany . Nachádza sa na ulici S

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2224 €/m²

Stavebný pozemok Veľké Bedzany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bedzany | 583 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 583 m². Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

51,000 € 87 €/m²

Priestory Topoľčany PRENAJOM

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Námestie M. R. Štefánika | 250 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Námestie M. R. Štefánika.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Luxusný mezonet so saunou a terasou Topoľčany / Centrum / 2 garáže

Reality Topoľčany

5 a viac izbový byt | Škultétyho | 246 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 4 izbový mezonet v centre mesta Topoľčany v polyfunkčnej bud

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

330,000 € 1341 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou kde j

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

2 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 2 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v tic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2422 €/m²

Veľký 96 m2 2 izbový byt Topoľčany Centrum / možnosť dokúpiť garáž

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Škultétyho | 96 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 96 m2 2 izbový byt v priamom centre v mesta Topoľčany na ul. Šku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

185,000 € 1927 €/m²

3izbový byt - garáž - záhrada - Topoľčany - mravenisko

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Agátová | 79 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt 79m2 - v meste Topoľčany, časť Mravenisko. Byt sa nachádza v zat

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 2468 €/m²

Rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | pod ekonomickou | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený rodinný dom v meste Topoľčany v obľúbenej loklite pod ekon

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1654 €/m²

Rodinný dom Topoľčany / novostavba

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Ponúkame na predaj murovanú novostavbu rodinného domu v meste Topoľčany , kolaudácia bola v ro

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

329,000 € 2109 €/m²

Prenájom priestoru - Topoľčany - námestie

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Pribinova | 68 m²

Ponúkam na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, ul Pribinova - námestie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

763 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Murovaná záhradná chatka Topoľčany

Reality Topoľčany

Chalupa, rekreačný domček | Tovarnícka | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Topoľčany, Tovarnícka. Plocha: úžitková 19m2, pozemku 395

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Topoľčany

49,000 € 2579 €/m²

Garsonka - rekonštrukcia - kúpa

Reality Topoľčany

Garsónka | Nezadaná | 19 m²

Kúpim garsónku v meste Topoľčany. Garsónka by mala byť po rekoštrukcii - okno, jadro, podlahy.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

1 izbový byt Topoľčany - kúpa

Reality Topoľčany

1 izbový byt | 0 m²

Kúpim 1 izbový byt v meste Topoľčany. Balkón výhodou. Cena podľa stavu bytu. Foto ilustračné

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | pod ekonomickou | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Topoľčany v lokalite pod ekonomickou.Jedná sa o dv

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

330,000 € 1320 €/m²

Rodinný dom Veľké Bedzany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Bedzany | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom kúsok od mesta Topoľčany v obci Veľké Bedzany. Jedná sa o za

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Zahradná chatka Topoľčany

Reality Topoľčany

Záhrada | mravenisko | 717 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Topoľčany, mravenisko. Plocha: pozemku 717 m2. Rovinat

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

60,000 € 84 €/m²

2 podlažný dom + samostatná bytová jednotka, Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Veľké Bedzany | 220 m²

F016-12-DIBEe Na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v meste Topoľčany. ROZLOHA: -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

600,000 € 2727 €/m²

Na predaj 4izbový byt s balkónom v centre Topoľčany

Reality Topoľčany

4 izbový byt | Bernolákova | 81 m²

ID 216-114-LUGUE Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkón v cente mesta Topoľča

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

PREDAJ -VÝROBNÁ HALA SO SKLADOVÝMI PRIESTORMI ID 030-18-FIJAa

Reality Topoľčany

Priestor pre výrobu | Odbojárov | 2,293 m²

Hľadáte skvelé miesto pre vaše podnikanie? Mám pre vás na predaj výrobnú halu vo výbornej lokal

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

1,330,000 € 580 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme predaj rodinného domu - Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Malé Bedzany | 0 m²

ID 222-12-LUGUE Pripravujeme na predaj rodinný dom v Topoľčanoch v časti Malé Bedzany. Dom je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

179,000 €

Na predaj 3iz. byt v novostavbe v obci Ludanice

Reality Topoľčany

3 izbový byt | - | 68.23 m²

ID 138-113-LUGU Ponúkame Vám na predaj moderne riešený 3 izbový byt v obci Ludanice v novoposta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

115,000 € 1685 €/m²

3-izbový byt (85m²) v TOP stave, klíma, zateplený dom, TO. 014-113-RAKOEa

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 0 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=gCMbtNvmyzU 3D OBHLIADKA Odkaz TU: t

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok s projektom, stavebným povolením Topoľčany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Topoľčany | 680 m²

Možnosť stavať IHNEĎ! Ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m² v Topoľčanoch na ulici Ladisla

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

120,000 € 176 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie