Kúpim 2-3izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-3 izbový byt v Topoľčanoch, nie okrajové časti. Byt by mal byť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Rodinný dom Topoľčany Kompletná rekonštrukcia

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Radlinského | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

264,000 € 2378 €/m²

1 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | M.Benku | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

115,000 € 3194 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 64 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany blízko centra . Nachádza sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 2109 €/m²

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. Krušovská blízko v cent

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3 izbový byt s balkónom Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Pod kalváriou | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou. By

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Prenájom priestorov kancelárie Topoľčany

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Streďanská | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom priestor na klanceláriu na Streďanskej ulici v polyfunkčnej budove v T

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária 3 centrum Topoľčany / PRENÁJOM

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie M. R. Štefánika | 32 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Námestie M. R. Štefánika.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

361 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Garsonka na PRENAJOM Topoľčany

Reality Topoľčany

Garsónka | J.Matušku | 19 m²

Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Priestor na Prenajom Topoľčany

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Hollého | 14 m²

Ponúkame vám na prenájom priestory v polyfunkčnom objekte v Topoľčanoch v priamom centre mesta

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Družby | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v tichej lokalite mesta Topoľčany na ul.Družby , možnosť aj viac

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

195,000 € 780 €/m²

Prenájom kancelária - Topoľčany, Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

240 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Podnikanie - bývanie - 2x dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 523 m²

Ponúkam na predaj v tichej lokalite mesta Topoľčany možnosť viacgeneračného bývania, podnikania

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

290,000 € 554 €/m²

2 izbový byt s balkónom - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 66 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt (66m2) s balkónom v meste Topoľčany na ul. Str

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

118,000 € 1788 €/m²

Prenájom priestoru - Topoľčany - námestie

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Pribinova | 49 m²

Ponúkam na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, ul Pribinova - námestie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

554 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kúpa 3izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Hľadám pre klienta 3izbový, veľkometrážny byt, aspoň čiastočná rekonštrukcia, s balkónom v Topo

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Kancelária 2 centrum Topoľčany / PRENÁJOM

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie M. R. Štefánika | 19 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

213 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 izbový byt s 2 balkónmi Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi v meste Topoľčany . Nachádza sa na ulici S

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2224 €/m²

Predaj prerobený 3izbový byt - Mexiko, Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt Topoľčany, centrum. Plocha: úžitková 6

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

Prenájom 2izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v Topoľčanoch, Kuzmányho ulica. Prenájom max. pre 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný mezonet so saunou a terasou Topoľčany / Centrum / 2 garáže

Reality Topoľčany

5 a viac izbový byt | Škultétyho | 246 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 4 izbový mezonet v centre mesta Topoľčany v polyfunkčnej bud

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

330,000 € 1341 €/m²

Veľký 96 m2 2 izbový byt Topoľčany Centrum / možnosť dokúpiť garáž

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Škultétyho | 96 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 96 m2 2 izbový byt v priamom centre v mesta Topoľčany na ul. Šku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

185,000 € 1927 €/m²

3 izbový byt Priame Centrum Topoľčany s garážou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Škultétyho | 104 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt Topoľčany, Škultétyho. Plocha: úžitk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

215,000 € 2067 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / PRENAJOM

Reality Topoľčany

3 izbový byt | M.Benku | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový byt Topoľčany s balkónom na ul. M. Benku na sídlisk

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie