ALL INCLUSIVE |1 IZBOVÝ BYT | VEĽKÉ RIPŇANY |***REZERVOVANÉ***

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Hlohovská cesta | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka ideálny štartovací 1 IZBOVÝ BYT v obci Veľké

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

PREDAJ pekný 2 izb BYT 50 m² Bernolákova ul. Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

MaVinn s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný 2 izbový byt 50 m² v blízko centra mesta Top

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

110,000 € 2200 €/m²

Na predaj praktický 2-iz byt len 3min od centra

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 48.65 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s loggiou na Bernolákovej ulici v Topoľčanoch, ktorý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,900 € 2053 €/m²

Na predaj atypický 2-podlažný rodinný dom Topoľčany - Mravenisko

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 123 m²

BOND Reality exkluzívne ponúka na predaj zaujímavý a netradične riešený dvojpodlažný rodinný do

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Topoľčany

330,000 € 2683 €/m²

člen NARKS

1 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Ľ.Fullu | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii v meste Topoľčany n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

110,000 € 3056 €/m²

Prenájom 1izbového bytu na Skýcovskej ul., Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Skýcovská | 36 m²

Ponúkame na prenájom plne zariadený 1-izb. byt na ul. Skýcovská, Topoľčany. Výmera 36 m2, nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

420 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Bývanie s nadhľadom - Váš nový domov na "Efku"

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Podjavorinskej | 76 m²

Hľadáte miesto, kde po práci vypnete a z okna uvidíte viac zelene než betónu? Ponúkame vám na p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

151,000 € 1987 €/m²

Štýlové bývanie v Colorhouse I

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Janka Kráľa | 36 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré nerieši kompromisy medzi dizajnom a lokalitou? Ponúkame na p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Info v RK

Výrobný / skladový objekt s pozemkom – priemyselná zóna Topoľčany

Reality Topoľčany

Priestor pre výrobu | 530 m²

Ponúkame na predaj murovanú budovu v pôvodnom stave, ktorá bola využívaná na hospodárske účely

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Predaj 2- izbový byt s výmerou 46m2, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

120,000 € 2609 €/m²

Kancelária na prenájom Topoľčany - Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

130 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova Topoľčany / NOVA ZNIŽENÁ CENA

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v blizkosti centra mesta Topoľčany na ul . M. Rázus

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

580,000 € 1160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 118 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Topoľčany v lokalite pod ekonomickou školou na pekno

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

226,000 € 1915 €/m²

3 izbový byt s 100 m2 terasou Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Streďanská | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou o výmere 100 m2 v mest

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

265,000 € 3193 €/m²

Budova Topoľčany NA PREDAJ

Reality Topoľčany

Reštaurácia | M. Rázusa | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu na rôzne využitie v meste Topoľčany na ulici M. Rázusa. Momentá

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

460,000 € 2556 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Bazovského | 74 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Stavebný pozemok Topoľčany / aj na dva domy

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 1,417 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok buď na jeden dom alebo pre dva rodinné domy priamo v

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj 49 m2 2 izbový byt s balkónom kúsok od centre v mesta Topoľčany na u

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Prenájom garsonky Topoľčany

Reality Topoľčany

Garsónka | J.Matušku | 19 m²

Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Kancelárie Topoľčany / NA PRENÁJOM

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v meste Topoľčany na ul. Moyzesova. Jedná sa o

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany