Nová cena Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izb. byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Palárikova | 62 m²

Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izb. byt - Topoľčany– bývajte v novom a v centre! Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

144,900 € 2337 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LEGEND - 3D - Rodinný dom Podhradie, jedinečná lokalita pri hrade, pozemok 671 m2, siete

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Tovarnícka | 93 m²

*** KRÁSNE VÝHĽADY NA OKOLIE, LESY A LÚKY, KĽUDNÉ A JEDINEČNÉ PROSTREDIE *** *** 3D virtuálnu

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Topoľčany

75,000 € 806 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POLYFUNKČNÝ OBJEKT v Topoľčanoch NA PREDAJ

Reality Topoľčany

Polyfunkčný objekt | Škultétyho | 1,000 m²

Realitná kancelária New Living Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Topoľčan

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,350,000 € 1350 €/m²

OBCHODNÁ BUDOVA v Topoľčanoch - investičná príležitosť

Reality Topoľčany

Polyfunkčný objekt | Škultétyho | 610 m²

Realitná kancelária NEW LIVING Vám ponúka na predaj obchodnú budovu v centre mesta Topoľčany

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

730,000 € 1197 €/m²

Predaj 1izbový byt - Kuzmányho - Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Kuzmányho | 35 m²

Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa v meste Topoľčany na ul. K.Kuzmányho. Jedná

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

95,000 € 2714 €/m²

Predaj 1 izbového bytu

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Gogoľova | 33 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na ulici Gogoľova v Topoľčanoch. Byt prešiel kompletnou rekonšt

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,000 € 3000 €/m²

PRIPRAVUJEME výnosová polyfunkčná budova so stabilnými nájomníkmi

Reality Topoľčany

Polyfunkčný objekt | 1,600 m²

SHARK REAL pre vás pripravuje do ponuky výnosovú polyfunkčnú budovu, ktorá predstavuje zaujímav

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,000,000 € 625 €/m²

2 izbový byt na predaj

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 56 m²

Ponúkame vám na predaj 2 izbový byt v povodnom stave. Nachádza sa na Streďanskej ulici. V blízk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

99,490 € 1777 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu

Reality Topoľčany

2 izbový byt | K. Kuzmányho | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt na ulici K. Kuzmányho. Byt sa nachádza na druhom poschodí

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Topoľčany

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM - ZA CENU BYTU !!! - Topoľčany priamo

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Svätoplukova | 850 m²

Shark real Vám ponúka rodinný dom v tichej lokalite priamo v Topoľčanoch, Rodinný dom sa skladá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Topoľčany

155,000 € 182 €/m²

4 izbový byt na predaj

Reality Topoľčany

4 izbový byt | J. Alexyho | 98 m²

Ponúkame na predaj príjemný 4 izbový byt s balkónom a pivnicou. Byt má rozlohu 98 m2 a je na 1.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 1990 €/m²

ALL INCLUSIVE | INVESTIČNÝ KOMERČNÝ OBJEKT | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Janka Matušku | 600 m²

Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka: NA PREDAJ Polyfunkčnú budovu v meste TOPOĽ

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

ALL INCLUSIVE | POLYFUNKČNÝ OBJEKT | CHRABRANY | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Polyfunkčný objekt | Chrabrany | 773.43 m²

Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE Vám ponúka: NA PREDAJ Polyfunkčnú budovu v obci Chrabrany (

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

All INCLUSIVE | PRAKTICKÉ SKLADOVÉ PRIESTORY | DOPRAVNÁ | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Priestor pre sklad | Dopravná | 364 m²

Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE Vám ponúka: NA PRENÁJOM SKLAD - AREÁL ULICA DOPRAVNÁ - TOP

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | MODERNÁ NOVOSTAVBA | TOPOĽČANY | MRAVENISKO

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Mravenisko | 97 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka NA PREDAJ NOVOSTAVBU RODINNÉHO DOMU V TOPOĽČANOCH

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

329,000 € 3392 €/m²

ALL INCLUSIVE | KANCELÁRIA | NA PRENÁJOM | KRUŠOVSKÁ | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Krušovská | 19.5 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka: Priestor sa nachádza na 1. poschodí s výhľa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | VÝROBNO SKLADOVACIE PRIESTORY | POD KALVÁRIOU

Reality Topoľčany

Priestor pre sklad | Pod kalváriou | 504 m²

Realitná spoločnosť ALL INCLUSIVE Vám ponúka: NA PRENÁJOM VÝROBNO SKLADOVACIE PRIESTORY ULIC

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

2,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM | BOŠANY

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Bošany | 89 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM V OBCI BO

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

145,000 € 1629 €/m²

ALL INCLUSIVE | 2 IZBOVÝ BYT | PAVLOVOVÁ | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Pavlovova | 46.78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI PAVLOVOV

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | ÚTULNÁ CHATKA SO ZÁHRADOU | JACOVCE

Reality Topoľčany

Chalupa, rekreačný domček | Jacovce | 16 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka ZÁHRADU S CHATKOU V OBCI JACOVCE ( záhradkar

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Topoľčany

36,900 € 2306 €/m²

ALL INCLUSIVE | SKLAD - VÝROBNÁ HALA | NEMČICE | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Priestor pre sklad | Nemčice | 60 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka: NA PRENÁJOM PRIESTORY VHODNÉ NA SKLAD, DIE

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | GARSÓNKA | TRIBEČSKÁ | TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Garsónka | Tribečská | 19 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj garsónku na 5. nadzemnom podlaží

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

74,000 € 3895 €/m²

ALL INCLUSIVE |1 IZBOVÝ BYT | VEĽKÉ RIPŇANY |***REZERVOVANÉ***

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Hlohovská cesta | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka ideálny štartovací 1 IZBOVÝ BYT v obci Veľké

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

ALL INCLUSIVE | KANCELÁRIE - PRIESTORY | NA PRENÁJOM | OD 130€

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Tovarnícka | 13 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka: PRIESTORY - KANCELÁRIE RÔZNYCH VEĽKOSTÍ - možno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

130 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie