Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s garážou a parkovacím miestom v tichej a príjemnej lokalite Topoľčany - Velušovce za super cenu

Reality Topoľčany

4 izbový byt | - | 98 m²

Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predám krásny rodinný dom v Topoľčanoch

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Krušovská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom, Plocha: úžitková 160m2

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

238,590 € 1491 €/m²

Prenájom: Kancelária + Kuchynka, 58 m2, Centrum, Topoľčany

Reality Topoľčany

Administratívny objekt | Obchodná | 58 m²

REGAL Reality ponúka na prenájom Kanceláriu/ Obchodné priestory na podnikateľské účely v centre

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Topoľčany

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

GARÁŽ – TOPOĽČANY / sídl. JUH / areál hromadných garáži

Reality Topoľčany

Garáž | Streďanská | 18 m²

Obhliadku dohodne: Boris HANKO, tel. 0915 702 177

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

27,000 € 1500 €/m²

Rodinný dom v Topoľčanoch na okraji priemyselnej zóny

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 150 m²

V ponuke je exkluzívne u nás na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na okraji priemyselnej zóny

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

60,000 € 400 €/m²

NA PRENÁJOM VÝNIMOČNÝ A NADČASOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V TOPOĽČANOCH

Reality Topoľčany

3 izbový byt | - | 82 m²

Existujú byty, ktoré splnia očakávania. A potom sú byty, ktoré vo Vás zanechajú pocit. Práve t

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: VIA PONTE/ 3i byt / 72 m2 + balkón 5 m2 + pivnica 8 m2 / 1. poschodie / Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Povstania | 72 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

116,877 € 1623 €/m²

2- IZB BYT STREĎANSKÁ UL.

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Streďanská | 48.79 m²

Na Streďanskej ulici v Topoľčanoch ponúkame na predaj 2-izbový byt situovaný v tehlovom bytovom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

112,000 € 2296 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Moderne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkónom

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Tribečská | 73 m²

3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eNjdteHBi5e Ponúkame na predaj priestranný 3,

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

162,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 - IZBOVÝ BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 71.89 m²

Hľadáte priestranné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s bezproblémovým parkovaním a kompletnou o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2156 €/m²

REZERVOVANÉ, Priestranný 2-izbový byt s dvoma balkónmi – sídlisko F

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Podjavorinskej | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite na sídlisku

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

140,000 € 2154 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT V TEHLOVEJ BYTOVKE - centrum | balkón

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj priestranný 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta s balkónom a 2 pivnicami

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

6-izbový rodinný dom s bazénom, terasou a záhradou v meste Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Stummerova | 236 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6- izbový rodinný dom s podkrovím, terasou, udržiavanou záhrado

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulný 2 -izbový byt blízko centra mesta, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 47.42 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 -izbový byt s lodžiou v blízkosti centra mesta Topoľčany. Byt má ro

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

133,000 € 2805 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM komerčných a prevádzkových priestorov, centrum Topoľčany

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Škultétyho | 110 m²

Ponúkame na prenájom moderné a kompletne zrekonštruované priestory v centre Topoľčian – ideálne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

NOVOSTAVBA V PEKNEJ LOKALITE

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej,

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

156,000 € 1733 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CREDA | predaj zrekonštruovaná budova, Topoľčany, Dopravná

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Dopravná | 4,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v Topoľčanoch na Dopravnej u

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

Info v RK

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,330,000 € 606 €/m²

2 izbový byt Krušovská - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 49 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m², nachádza

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

109,000 € 2224 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie