3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 200 m²
Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude
215,000 € 1075 €/m²
4 izbový byt | - | 98 m²
Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 160 m²
Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni
900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Krušovská | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj v blízkosti centra Topoľčian krasný rodinný dom, Plocha: úžitková 160m2
238,590 € 1491 €/m²
Administratívny objekt | Obchodná | 58 m²
REGAL Reality ponúka na prenájom Kanceláriu/ Obchodné priestory na podnikateľské účely v centre
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 500 m²
Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh
259,000 € 518 €/m²
Garáž | Streďanská | 18 m²
Obhliadku dohodne: Boris HANKO, tel. 0915 702 177
27,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
V ponuke je exkluzívne u nás na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na okraji priemyselnej zóny
60,000 € 400 €/m²
3 izbový byt | - | 82 m²
Existujú byty, ktoré splnia očakávania. A potom sú byty, ktoré vo Vás zanechajú pocit. Práve t
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Povstania | 72 m²
REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý zaujme hneď pri prvej návšte
116,877 € 1623 €/m²
2 izbový byt | Streďanská | 48.79 m²
Na Streďanskej ulici v Topoľčanoch ponúkame na predaj 2-izbový byt situovaný v tehlovom bytovom
112,000 € 2296 €/m²
3 izbový byt | Tribečská | 73 m²
3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eNjdteHBi5e Ponúkame na predaj priestranný 3,
162,000 € 2219 €/m²
3 izbový byt | 71.89 m²
Hľadáte priestranné bývanie vo vyhľadávanej lokalite s bezproblémovým parkovaním a kompletnou o
155,000 € 2156 €/m²
2 izbový byt | Podjavorinskej | 65 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokalite na sídlisku
140,000 € 2154 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj priestranný 3
145,000 € 2231 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt
145,000 € 2231 €/m²
Rodinný dom | Stummerova | 236 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6- izbový rodinný dom s podkrovím, terasou, udržiavanou záhrado
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej,
156,000 € 1733 €/m²
2 izbový byt | Karola Kuzmányho | 47.42 m²
Ponúkame na predaj útulný 2 -izbový byt s lodžiou v blízkosti centra mesta Topoľčany. Byt má ro
133,000 € 2805 €/m²
Obchodné priestory | Škultétyho | 110 m²
Ponúkame na prenájom moderné a kompletne zrekonštruované priestory v centre Topoľčian – ideálne
Cena dohodou
Výrobný objekt | Dopravná | 4,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v Topoľčanoch na Dopravnej u
Info v RK
Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož
1,330,000 € 606 €/m²
2 izbový byt | Krušovská | 49 m²
ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m², nachádza
109,000 € 2224 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.