RE0004068-22-000019 (JuAugsBNrsl) Aktualizovaný: 03. 02. 2022 1. publikácia: 17. 01. 2022

KANCELÁRIE NA PRENÁJOM, JUŽNÁ TRIEDA, KOŠICE JUH

Hraničná
Košice-Juh • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

405 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
Kancelárie, administratívne priestory

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
33,9 m²
Info
Ponúkame na dlhodobý prenájom kancelárske priestory o výmere 33,9m2,v rekonštruovanej a udržiavanej administratívnej budove stojacej v samostatnom areáli na Južnej triede, Košice Juh.

Je to dvojkancelária s jedným vstupom a prechodom do druhej kancelárie, na treťom poschodí s výťahom, prvá má výmeru 20,9m2 a druhá 13m2.

      Ostatné kancelárske priestory sú v zateplenej štvorposchodovej budove na prízemí, prvom, druhom, treťom a štvrtom poschodí s osobným výťahom, s vrátnicou 24hod/7dní, kamerovým monitoringom vonkajších priestorov a vestibulu, neobmedzeným parkovaním s dostatočným počtom parkovacích miest, stojanmi na bicykle a poštovou schránkou. Kancelárie sú klimatizované, okná sú otvárateľné plastové s dobrým prestupom denného svetla, teplo je dodávané radiátormi. V priestoroch je štruktúrovaná kabeláž s prípojkami, internet je optický.

      Výmery kancelárií sú od 18m2 do 34m2, je ich možné prenajať samostatne, niektoré sú priechodné. V prípade vážneho klienta je možné prenajať aj celé poschodie. Udržiavané oddelené toalety sú na každom poschodí. Prenajímateľ je ochotný pomôcť s úpravami priestorov a ich zariadením, s výmenou kobercov, hygienickou maľbou a podobne. K dispozícií je stála údržba priamo v budove.

      V cene za služby je zahrnuté upratovanie kancelárií a spoločných priestorov, parkovanie, údržba parkoviska, teplo, elektrina, ktorá je meraná na každom poschodí samostatne, internet. Budova je výborne dostupná MHD z centra mesta, električkou a autobusmi. Spoľahlivý orientačný bod je supermarket potravín Fresh za mostom VSS, v ktorom je k dispozícii bankomat a lekáreň.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
33,9 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Vasiľ Blaha

AA REALITY Košice s.r.o.

0918 651 600 zobraziť číslo

AA REALITY Košice s.r.o.

Osloboditeľov 37 • 04017, Košice – Barca
Celá ponuka spoločnosti

405 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Vasiľ Blaha

AA REALITY Košice s.r.o.

0918 651 600 zobraziť číslo