Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Bratislava - Čunovo

VT0120101-19-000001
Aktualizovaný 7.10.2019 1. publikácia 7.10.2019

Priestranný 9-izbový podpivničený rodinný dvojdom na 18 árovom pozemku v atraktívnej lokalite v bezprostrednej blízkosti prírody na predaj v Čunove, Bratislava

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Čunovo


[ Reality okres Bratislava V ]
Ulica

Sochorova

Celková cena 789 000 €
Celková úžitková plocha 654,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj priestranný 9-izbový podpivničený rodinný dvojdom na 18 árovom pozemku v atraktívnej lokalite v bezprostrednej blízkosti prírody v Čunove, Bratislava

Cena: 789.000,- EUR
Celková úžitková plocha: 654 m2
Kúpou voľný k nasťahovaniu

Lokalita:
Rodinný dvojdom sa nachádza v atraktívnej pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou do Bratislavy aj do Rakúska a Maďarska, v obci je výborná občianska vybavenosť. Lokalita ponúka široké možnosti rekreácie, najmä bicykel a vodné športy. V bezprostrednej blízkosti je hrádza, Čunovské jazerá, areál vodných športov, vodné dielo Gabčíkovo.

Rodinný dvojdom je zasadený do príjemného a tichého prostredia, je situovaný v zástavbe rodinných domov ale na okraji obce v blízkosti hrádze, od ktorej ho oddeľuje lesík bezprostredne za pozemkom. Výhodou je stavebná uzávera, ktorá znemožňuje ďalšiu výstavbu v lokalite za pozemkom.

Dispozícia:
Rodinný dvojdom je takmer plne podpivničený, s obytným podkrovím. Pozostáva z dvoch domov - samostatných bytových jednotiek, ktoré sú z pohľadu od ulice umiestnené za sebou. Domy sú odlišne dispozične členené, navzájom sú prepojené na prízemí zimnou záhradou a terasami. Na prízemí sa nachádzajú denné časti domov (každý dom má obývaciu izbu s krbom, jedáleň, kuchyňu orientovanú do záhrady s komorou, sociálne zariadenie), v podkroví sa nachádzajú nočné časti domov (spálne s príslušným sociálnym zariadením). Miestnosti podkroví sú presvetlené strešnými oknami a strešnými oblúkovými vikiermi. V suteréne sú situované priestory skladov, kotolne, fitness s infrasaunou. Dom s uličnou fasádou má garáž situovanú vedľa vstupu na prízemí. V pravej časti pozemku od ulice sa nachádza samostatne stojaca dvojgaráž. 

Za domami sa nachádza rozľahlá záhrada s drevinami. Pozemok je rovinatý, ohraničený plotom. Celková výmera pozemku je 18 árov. Zastavaná plocha rodinného dvojdomu je 336 m2, celková úžitková plocha je 654 m2.

Úžitková plocha domu orientovaného bližšie k ulici je 300 m2, z toho obytná plocha 139 m2. Na jeho poschodí sa nachádzajú 4 spálne, lodžia, kúpeľňa a samostatná toaleta. 

Úžitková plocha domu orientovaného do záhrady je 353 m2, z toho obytná plocha 113 m2. Na jeho poschodí sa nachádzajú 3 spálne, z ktorých 2 majú prístup na lodžiu, kúpeľňa a samostatná toaleta. Tretia, väčšia spálňa, disponuje vlastnou kúpeľňou a samostatnou toaletou.

Rodinný dvojdom bol skolaudovaný v roku 2008. Oba domy majú samostatné meranie spotreby energií, rovnako samostatne majú riešené vykurovanie (plynové kotle).

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0904 988 246.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 654,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Rok kolaudácie 2007 - 2009
Typ pozemku rovinatý
Výmera pozemku celkom 18 000,00 m2
Príjazd asfaltová cesta
Súkromný inzerent
Peter Peter
Mobil +421 904 988 ...
 
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát