Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Prenájom Bratislava - Ružinov

VT0119595-19-000001
Aktualizovaný 15.10.2019 1. publikácia 7.10.2019

SK: Vlastník prenajme 2i byt v Ružinove pri OC Retro (posch.: 8/9) EN: The owner rents 2-room flat in Ružinov near Business Centre Retro (floor: 8/9)

Druh / Typ

2-izb. byt / Prenájom

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Ružinov


[ Reality okres Bratislava II ]
Ulica

Šalviová

Celková cena 520 €/mesiac
+ 60 eur (energie a služby)
Celková podlahová plocha 48,00 m2
Popis nehnuteľnosti
English version is below.

SK: Dvojizbový byt na Šalviovej ulici v Bratislave. Výmera 48m2. Vhodný pre jednu osobu alebo pár. Maximálny počet osôb dve. Po vstupe do bytu sa dostanete do chodby, z ktorej sa vstupuje do kuchyne, na WC, do kúpeľne a do obývačky. Z obývačky sa vstupuje do spálne. Vstup na balkón je zo spálne. Byt je kompletne rekonštruovaný a zariadený, v kuchyni sú spotrebiče vrátane umývačky riadu. Chýba teraz posteľ v spálni – dohoda na dozariadení posteľou možná. Dostatok odkladacích priestorov. Slnečný byt orientovaný na juh. Prísny zákaz fajčenia v byte i na balkóne.

Domáce zviera len po vzájomnej dohode. Energie sú zahrnuté v nájomnom len do výšky predpokladanej priemernej spotreby na osobu. Vyžaduje sa zloženie peňažnej zábezpeky. Internet (modem s wifi) a káblová TV cez UPC podľa dohody. Upratovanie možné podľa dohody.

Prenájom: 520 EUR/mesačne + 60 eur energie a služby.
Depozit/peňažná zábezpeka: áno

Tichá zelená lokalita (vnútroblok). Panelový dom rekonštruovaný, zväčšený nový výťah. Pri dome sú OC Retro, Ružinovská poliklinika a nemocnica, malá plaváreň a športoviská. Dobrá dostupnosť do centra mesta MHD (električky, trolejbusy) i autom. Parkovanie verejné; možnosť rezervácie parkovacieho miesta prípadne prenájom garáže pri dome (na vlastné náklady).

EN: Flat is located on Šalviova street in Bratislava (district Bratislava II – Ružinov). Area 48m2. Flat is suitable for one person or a couple. The maximum number of persons is two. After entry to the flat you get to the hallway from which you can enter the kitchen, toilet, bathroom and living room. From the living room you get to the bedroom. Entrance to the small balcony is from the bedroom. The flat is completely renovated and furnished. In the kitchen there are appliances including dishwasher. A bed in the bedroom is missing now– adding bed possible upon agreement. Storage space should be satisfactory. Sunny flat facing south. Absolutely no smoking in the flat and on the balcony. 

Pet only upon mutual agreement. Electricity, gas, water etc. is included in the rent only up to the expected average consumption for a person. A security deposit is required. Internet (modem with wifi) and cable TV through UPC upon agreement. Housekeeping upon agreement.

Rent: 520 EUR/month + 60 eur (utilities and services) 
Deposit: yes

Calm green neighbourhood. Renovated panel building, new larger lift. Nearby are OC Retro, hospital, small swimming pool and various sport areas and facilities. Good access to the city centre by public transport (trams, trolleybuses) and by car. Public parking; possibility to reserve a parking lot or to rent a garage at the building (at own costs).
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 48,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 8 z 9
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Vybavenie zariadený so spotrebičmi
Konštrukcia bytu panelová
Balkón 1,80 m2
Súkromný inzerent
Pavol Mattoš
Mobil +421 905 977 ...
 
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát