Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Borský Svätý Jur

VT0119438-19-000001
Aktualizovaný 13.7.2019 1. publikácia 13.7.2019

Rodinný dom Borský svätý Jur

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Borský Svätý Jur


[ Reality okres Senica ]
Ulica

Štúrova

Celková cena 110 000 €
Celková úžitková plocha 800,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Predáme 4 izbový rodinný dom na Záhorí, lokalita Borský svätý Jur.Dom je rožný, tzn. že susedov má iba z jednej strany. Dom je v zachovalom, udržiavanom stave, dá sa okamžite obývať. je v tvare L, na pozemku 800 m2, Je suchý, čistý, priestranný, slnečný. Postavený bol v roku 1959. Materiál tehla. Voda je obecná, ale na pozemku sa nachádza aj studňa. Elektrika 220 V. Kúrenie je plynové a na tuhé palivo- v strede domu (kuchyňa) su krbové kachle. K domu prináleží letná kuchynka s vodovodom, s plastovým oknom a plynovým kúrením, s možnosťou pridať kachle na tuhé palivo. Pod kuchynkou sa nachádza priestranná pivnica, s možnosťou uskladnenia zeleniny atď. Dispozícia domu- Do domu sa vchádza cez bezpečnostné euro dvere do chodby. Z chodby sa vchádza do kúpeľne s wc, ktorá je po rekonštrukcii. V prednej časti domu sa nachádzajú dve väčšie slnečné izby, s pôvodnou drevenou podlahou a plastovými oknami. Kuchyňa je prepojená so špajzou. za kuchyňou je ešte jedna izba. 
Pozdĺž celého domu je veranda. Vstupný vchod je veľký, priestranný a zastrešený. Môže slúžiť na parkovanie auta.
Tu sa nachádza aj vchod na povalu. K domu prináleží veľká hospodárska miestnosť s drevárňou, za ktorými sa rozprestiera veľký trávnatý pozemok, so vzadnou vstupnou bránou. Tento naozaj veľký priestor sa dá kľudne využiť aj na stavbu ďalšieho rodinného domu, nakoľko je tam prístupová cesta. 
Strecha je zachovalá, taktiež aj odkvapy a komíny. 
V tesnej blízkosti domu je autobusová zástavka ( 2min chôdze), základná škola (5 min chôdze), obecný úrad cca 15 min.chôdze. Vedľa domu na ulici sú malé súkromné potraviny. Tesne za zadnou vstupnou bránou sa nachádza oddychová zóna- námestícko, s fontánou, detským ihriskom. tu sa poriadaju letné aj zimné obecné akcie.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 800,00 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 800,00 m2
Súkromný inzerent
Miroslav Spusta
Mobil +421 907 739 ...
 
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

Aké zmeny na nás čakajú pri poskytovaní úverov od 01. júla?

 

  

Aké trendy aktuálne letia v predaji tieniacej techniky

  • Zobraziť publikovaný inzerát