Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Obchodné priestory Predaj Rimavská Sobota

VT0109887-19-000001
Aktualizovaný 12.10.2019 1. publikácia 12.10.2019

Administratívna budova, skladové priestory, pozemok, parkovacia plocha

Druh / Typ

Obchodné priestory / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Rimavská Sobota


[ Reality okres Rimavská Sobota ]
Ulica

Mlynská

Celková cena
dohodou
Celková podlahová plocha 498,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Predávané nehnuteľnosti (budova, sklad, pozemky a parkovisko) sú stavby prevádzkového charakteru, v súčasnosti sú užívané k účelom administratívnym a skladovým. V administratívnej budove je však všetko vytvorené aj na trvalé bývanie a môže slúžiť aj ako rodinný dom (4 izby, kuchyňa, 2x kúpeľňa s toaletou, predsieň, terasa, zelený dvor s tujami a ovocnými stromami, záhrada). Nehnuteľnosti majú priaznivú polohu v centre mesta, lokalita obklopená rodinnými domami, bezhlučný a bezpečný areál. Prístup k nehnuteľnosti z miestnej komunikácie – ulica Mlynská, v blízkosti rôzne nákupné možnosti, napr. aj Billa a kaviarne, reštaurácie, či iné služby. Nádvorie je rovinatého charakteru, areál je oplotený, osadený tujami a stromami, vstupná brána s videotelefonom, bezpečnostný alarm v celom areáli. Vybudované inžinierske siete – kanalizačná prípojka, vlastná žumpa, plynová prípojka, prípojka vody, vybudovaná vodomerná šachta, studňa, elektrická prípojka. Zastavaná plocha nádvoria má 1 931 m2 , z toho 498 m2 je pozemok na ktorom je postavená budova a 1 433 m2 je pozemok na ktorom je dvor, parkovacia plocha.
Budova – novostavba samostatne stojaca z murovanej konštrukcie s jedným nadzemným podlažím, užívaná od roku 2004. Má rozlohu 132 m2. Je využívaná k účelom administratívnym, sú v nej zriadené 3 samostatné kancelárie s klímou, šatňa pre zamestnancov, predsieň, chodba, 2 kúpeľne: sprcha a toaleta pre muži a sprcha a toaleta pre ženy a kuchyňa s kuchynskou linkou a jedálňou. Okná sú plastové, drevené lamelové žalúzie, podlahy v kanceláriách z plávajúcej podlahy a podlahy v ostatných miestnostiach z keramickej dlažby. Budova je vykurovaná ústredným kúrením  - nové radiátory s plynovým kondenzačným kotlom.
Sklad - stavba oceľovej halovej konštrukcie s rozlohou 366 m2. Hala je vnútorne členená priečkami na 5 veľkých skladových častí a na jednu vykurovanú kanceláriu. Stavba je osadená na železobetónových základových pätkách pod nosnými oceľovými stĺpmi a základových pásoch pod murovaným obvodovým plášťom.  
Parkovisko – obrovská spevnená plocha betónová, vyhotovená z lomového kameňa kladeného do betónovej mazaniny, vyhotovená v roku 2007 s minimálnou životnosťou na 30 rokov. Možnosť parkovania pre viaceré autá aj pre väčšie úžitkové autá, či kamióny.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 498,00 m2
Predajná plocha 1 931,00 m2
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Príjazd spevnená cesta
Spôsob vykurovania ústredné kúrenie
Zdroj tepla zemný plyn
Bezpečnostné zariadenie Áno
Internet Áno
Možnosti rozšírenia možnosť rozšírenia
Súkromný inzerent
Oskar Kókai
Mobil +421 905 170 ...
 
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát