Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Pozemok pre rodinné domy Predaj Bratislava - Záhorská Bystrica

VT0069218-17-000001
Aktualizovaný 7.3.2019 1. publikácia 7.3.2019

AKTUÁLNE - pozemok o rozlohe 959 m2 v starej časti Záhorskej Bystrice, všetky IS, na pozemku starý RD - predáva majiteľ

Druh / Typ

Pozemok pre rodinné domy / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Záhorská Bystrica


[ Reality okres Bratislava IV ]
Ulica

Československých tankistov 46

Celková cena 155 000 €
Výmera pozemku celkom 959,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Predám pozemok s rodinným domom v starej časti Záhorskej Bystrice na ulici Československých tankistov. Celková výmera pozemku je 959 m2 z toho 134 m2 tvorí dom a 45 m2 hosťovský domček. Všetky siete sú na pozemku (el., voda, kanalizácia, plyn).

Pozemok má netradičný tvar a je vhodný pre záujemcu, ktorý preferuje podlhovasté pozemky. Pri vstupe od ulice Československých tankistov je pozemok široký odhadom asi 4 metre čo bez problémov stačí na pohodlné parkovania auta. Odhadom po 10 metroch od vstupu sa pozemok začína rozširovať a asi po 30 metroch od vstupu si pozemok až do konca udržiava priemernú šírku okolo 9,5 m. V strede pozemku, kde stojí existujúci dom, má pozemok šírku 9,8 m. Celková dĺžka pozemku je 114 metrov. Pozemok tvoria parcely: 593/2 – Zastavaná plocha a nádvorie, 589 – Zastavaná plocha a nádvorie, 588/3 – Zastavaná plocha a nádvorie, 588/2 – Záhrada, 588/1 – Záhrada.

Pozemok má prístup z ulice Československých tankistov ale aj z druhej strany, kde sa zatiaľ nachádza len poľná cesta. Pri napojení na ulicu Bratislavská je časť tejto poľnej cesty už prestavaná na asfaltovú a je veľmi pravdepodobné, že v budúcnosti bude asfaltová cesta pokračovať až k predmetnému pozemku, čo otvorí majiteľovi nové možnosti ako napríklad vybudovanie vstupu na pozemok zo zadnej časti, v ktorej je pozemok širší, prípadne bude môcť pozemok rozdeliť a v zadnej časti postaviť druhý dom so samostatným prístupom. 

Stavby nachádzajúce sa na pozemku sú v súčasnej dobe neobývané. Dom ani hosťovský domček bohužiaľ nespĺňajú súčasné nároky na bývanie a sú skôr vhodné na likvidáciu. Obidve stavby sú však zdravé, nezateká do nich a menej náročný záujemca by ich mohol rekonštruovať, prípadne si aspoň hosťovský domček ponechať ako sklad, dielňu alebo ako zázemie pre robotníkov počas stavby.  

Dom nachádzajúci sa na pozemku je postavený z jednej strany na hranici pozemku a z druhej strany približne pol metra od hranice pozemku. Vďaka tomu odpadne nutnosť získavať od susedov povolenia na stavbu bližšie ako 2m od hranice pozemku pri stavbe nového domu. Vďaka malej šírke pozemku pri vstupe a tiež vďaka existujúcemu domu postavenému v strede pozemku nie je nutné dodržiavať uličnú čiaru a stavať nový dom tesne pri ceste. Umiestnenie nového domu v strede pozemku uchráni nového majiteľa pred hlukom z ulice. Bonusom sú slušní susedia, úrodná pôda a malá studňa spoločná so susedom, ktorú je možné používať na zalievanie záhrady. 

Ideálne je pozrieť si pozemok osobne, pretože bujná vegetácia znemožňuje nafotiť ho poriadne. 

Nie som realiťák, som syn jednej z majiteliek pozemku. Realiťáci volajte IBA v prípade, že máte konkrétneho záujemcu.
Charakteristiky
Výmera pozemku celkom 959,00 m2
Forma vlastníctva osobné
Vymedzenie v teréne oplotenie
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Elektrická prípojka na pozemku
Kanalizačná prípojka na pozemku
Plynová prípojka na pozemku
Vodovodná prípojka na pozemku
Príjazd asfaltová cesta
Súkromný inzerent
Martin Gálik
Mobil +421 907 234 ...
 
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

    Developeri majú záujem aj        o nové lokality na Slovensku

 

 

Novela zákona o ŠFRB zavedie podporu pre mladé rodiny

  • Zobraziť publikovaný inzerát