Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Bratislava - Jarovce

VT0068415-19-000002
Aktualizovaný 10.10.2019 1. publikácia 7.10.2019

Slnečný rodinný dom v zelenom a tichom prostredí, 7 min do centra v akúkoľvek dennú hodinu, zimná záhrada 25m2, aj ako herňa pre deti so všetkými detskými radosťami

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Jarovce


[ Reality okres Bratislava V ]
Ulica

Mandľová

Celková cena 387 000 €
Celková úžitková plocha 210,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj nádherný 5izb. RD. - novostavba z roku 2004. Dom sa nachádza v absolútne tichom prostredí, v oáze zelene, v starej časti Jaroviec, blízko Mandľovej ulice. Oproti domu sa nachádza sad ovocných stromov. Dom má strategickú polohu a je postavený v lukratívnej časti Bratislavy. Dom poskytuje súkromie s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí Bratislavy a Viedne. Most SNP je 7 min jazdy po diaľnici v akúkoľvek hodinu aj počas pracovných dní v rannej špičke.  V blízkosti sa nachádzajú obchody, škôlka, detské ihrisko, reštaurácie, pošta, prírodné jazerá (Rusovce 3 km), cyklistické cesty, tenisové kurty, v Jarovciach vzniká nové centrum vodných športov. Medzi Jarovcami a Petržalkou vznikne nové obchodné centrum. 
Podlahová plocha je 145,24 m2 prízemná časť domu
                   plus 25m2 zimná záhrada, môže byť aj pracovňou, herňou pre deti
                   plus cca.40m2 miestnosť na poschodí domu
Plocha pozemku je 607m2.

Mesačné zálohové platby elektrika 35 EUR, plyn 50 EUR.

Dom má veľmi dobrú orientáciu, je slnečný a nádherne presvetlený. Počas leta poskytujú stromy chládok a chránia ho pred slnkom. Rodinný dom tvorí veľká obývačka s kozubom a kuchyňou, ktorej súčasťou je zimná záhrada 25 m2, ktorá slúžila doteraz ako pracovňa. Dom je dokonale prepojený s krásnou záhradou. Z kuchyne, obývačky a zimnej záhrady vedú samostatné francúzske dvere na terasu a do záhrady. Dom Ďalej sa v dome nachádzajú 3 spálne, kúpeľňa, toaleta, veľká technická miestnosť, veľká chodba a vstupná chodba. Na poschodí sa nachádza jedna veľká miestnosť v ktorej je predpríprava na kúpeľňu s toaletou. Majiteľ plánoval pristaviť veľkú strešnú terasu s výhľadom na Rakúsko s vlastným samostatným vstupom do tohto strešného bytu s predbežným nákladovým rozpočtom 3600 EUR. Na pozemku je možné postaviť bazén. Dom je postavený z klasických materiálov, strecha je Bramac. V dome sú dubové parkety a značková vinylová podlaha Quick step. V každej izbe a na chodbe je podlahové kúrenie a súčasne aj kúrenie radiátormi. Dom disponuje alarmom a rozvodmi na kamerový systém. Kamery boli v minulosti nainštalované. 
RD disponujeme plynovou, vodovodnou, elektrickou prípojkou. Dom je vyprataný, vymaľovaný v roku 2019 a je možné sa okamžite nasťahovať. Vianoce môžete tráviť v krásnom dome s kozubom a zimnou záhradou. V kuchyni sú nové spotrebiče. Dom má prípravu na prístrešok, parkovanie je možné tiež priamo pred domom – 3 autá.Pred domom je možné jednoduchou úpravou vybudovať prístrešok pre ďalšie 2 autá. Vedľa domu sa nachádza kôlnička so záhradnou technickou. Nehnuteľnosť je bez záložných práv a je možné čerpať hypotekárny úver na financovanie kúpy domu.
Cena domu je 387.000,00 EUR. Tel.0951 266 518.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 210,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 607,00 m2
Súkromný inzerent
Jarovce Mandľová
Mobil +421 951 266 ...
 
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

 • Zobraziť publikovaný inzerát