Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Bratislava - Staré Mesto

VT0057292-18-000001
Aktualizovaný 9.4.2018 1. publikácia 9.3.2018

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt "PLACHETNICA" na predaj, Dunajská ul., Bratislava

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

Dunajská

Celková cena 1 €
Celková podlahová plocha 65,10 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Domov na kľúč od AtelierFOR.sk 

Byt s názvom "Plachetnica" sa nachádza na Dunajskej ulici. Stvárnenie bytu je silne inšpirované starodávnou riečnou plachetnicou a Dunajom, ktorého rameno kedysi zasahovalo až do Starého Mesta. Názov White Pearl = Biela Perla je názvom plachetnice, lebo však "Lode majú mená žien..."

http://www.atelierfor.sk/portfolio/velky-sen-mora/

3-izbový byt na Dunajskej ulici má celkovú plochu 65,10 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu z roku 1928 s výhľadom aj na uzavretý privátny dvor aj na ulicu s rezidenčným parkovaním pred domom. K bytu prislúcha pivnica o výmere 6 m2. Vychytená lokalita pri autobusovej stanici Mlynské Nivy je pár minút pešo do historického centra. Stav udržiavaného domu ako aj občianska vybavenosť a dostupnosť sú výborné. 

Byt s vysokými stropmi práve prešiel kompletnou rekonštrukciou a je zariadený ako domov na kľúč. Má úplne nový nábytok doplnený starými kúskami. Všetky pôvodné prvky (okná, dvere, stoličky...) boli zámerne ponechané vo funkčnom pôvodnom stave. Pri rekonštrukcii sa podarilo nájsť a do výsledného celku zapracovať pôvodné cementové dlažby. Čaro atmosféry staronového dopĺňajú aj ozdobné lakované omietky na stenách vytvorené splynutím obitých starých náterov. Súčasťou spálne je samostatný šatník s dĺžkou skríň až 4 m a malá pracovňa. Obývacia izba je orientovaná na ulicu. Má rozkladací gauč a jedálenský stôl pre 6 vytvorený z pôvodných dverí. Vysoké skrine skrývajú zabudovaný šatník, chladničku, komoru aj špajzu. Obývačka je spojená s kuchyňou, ktorá sa nachádza vedľa otvorenej vstupnej haly s hojdačkou. Detská izba otočená do dvora má svoju dolnú kajutu s námorníckym oknom a hornú kajutu prístupnú rebríkom, dokonca aj tajné dvere do 13. komnaty :). WC Kapitána je samostatné. Kúpeľňa s vaňou (a húfom zlatých rybiek) je presvetlená a vetraná cez vnútorný svetlík domu. V kúpeľni má byt vlastný plynový kotol aj prípravu na práčku. V cene sú zatiaľ ešte nenainštalované bezpečnostné dvere a nové plastové okná v oboch kajutách. Nový majiteľ bude mať priestorovú možnosť dať si pre seba zabudovať malú infra-saunu pre 1 v časti šatníka v spálni. Samotná plocha bytu je takmer 60 m2, no napriek tomu tento 3-izbový byt s bonusmi šatníka a kajút pôsobí veľmi svetlo, vzdušne a priestranne. 

Byt  je ideálny pre mladú rodinku, no rovnako tak aj pre Airbnb investora, ktorý hľadá unikátny byt s kapacitou 6 lôžok na krátkodobý či dlhodobý prenájom. Možnosť HÚ a bez tiarch. "Plachetnica" je už hotová a čaká na svojho Kapitána. 

Štastnú plavbu! 
AtelierFOR.sk
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 65,10 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 2 z 6
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Vybavenie zariadený so spotrebičmi
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu tehlová
Kategória bytu I. kategória
Rok výstavby 1928
Rok kolaudácie 1900 - 1945
Rok poslednej rekonštrukcie 2018
Náklady za služby a energie 180,00 €/mesiac
Zateplenie budovy Nie
Spôsob vykurovania lokálne vykurovanie
Zdroj tepla zemný plyn
Príprava teplej vody prietokový ohrievač (plynový)
Internet Nie
Káblová televízia Nie
Súkromný inzerent
Ing.arch. Lívia Krupová AtelierFOR.sk
Mobil +421 915 958 153
Email krupova@atelierfor.sk
Iné kontaktné údaje krupova@atelierfor.sk

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát