Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Senec

RE0005871-19-001811 (AA2162)
Aktualizovaný 20.5.2019 1. publikácia 20.5.2019

Bungalov v Senci

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Senec


[ Reality okres Senec ]
Ulica

Horná

Cena vrátane provízie 169 999 €
Celková úžitková plocha 90,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov na Hornej ulici v Senci.  

Dispozícia a technické špecifikácie:

Rodinný dom typu bungalov, dom je súčasťou dvoj-domu v novej, ale pokojnej, už zabývanej časti Senca – Mlynský Klin. Dom sa nachádza na jednosmernej ulici, od susedov oproti ho oddeľuje pás verejnej zelene, čo prináša vyšší pocit súkromia. Pred domom sú vybudované 3 plnohodnotné parkovacie státia a na ulici je odstavný pruh, kde pohodlne zaparkujú ďalšie 2 vozidlá.  Vstup na pozemok je z východnej strany, na ktorú je orientovaná aj nočná časť domu, denná časť ponúka pohľad do záhrady a je orientovaná na juhozápad. Dom pozostáva z 2 samostatných izieb, samostatného WC, priestrannej kúpeľne s denným svetlom, samostatnej technickej miestnosti a obývacieho priestoru s kuchyňou, odkiaľ je možnosť východu na priestrannú terasu. Je napojený na všetky inžinierske siete – plyn, elektrina, voda, kanalizácia, káblovka a internet je vedená optickým káblom (Telekom). Na pozemku sa nachádza studňa s napojením na zavlažovanie trávnika, okrasných aj úžitkových častí záhrady a dvoma vývodmi. Voda je vyvedená aj z domu. Vykurovanie je plynové, vodným podlahovým vykurovaním, doplnené rebríkovým radiátorom v kúpeľni. 2 samostatné izby sú orientované na východ, v každej sa nachádza vstavaná skriňa, poskytujú výmeru približne 13 m2. V kúpeľni sa nachádza veľkorysý sprchový kút a vaňa s termostatickými batériami, vstavaná skriňa s priestorom na práčku a sušičku a odkladacími priestormi. Denné svetlo do priestoru privádza svetlovod zo strechy. V samostatnom WC sa nachádza umývadlo so skrinkou. V technickej miestnosti je umiestnený plynový kotol, regulátory podlahového vykurovania, uzáver vody do záhrady a poskytuje ďalší odkladací priestor. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchyňou, spolu vo výmere približne 27 m2. Kuchynská linka je vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi: umývačka riadu, digestor, teplovzdušná rúra so 6-tym zmyslom, indukčná varná doska v modernom bielom sklenenom prevedení. Z oboch priestorov je možný výstup na prestrešenú terasu, ktorá je vo výmere 25 m2. Nad celým domom sa nachádza pochôdzna povala s výstupom po výklopnom schodisku zo zádveria. Záhrada je prevažne okrasná, zatrávnená kobercom s automatickým zavlažovaním. V zadnej časti záhrady sa nachádza menšia časť určená na pestovanie a priestranný záhradný domček. Pozemok má výmeru 448 m2, z toho 90 m2 tvorí zastavaná plocha domu. Kolaudácia prebehla 9/2015

Cena nehnuteľnosti je 169.999,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 171.999,-Eur celkom.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 90,00 m2
Plocha obytnej časti 90,00 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 0,00 m2
Internet Áno
Káblová televízia Áno
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Artegos s.r.o. img Počet inzerátov: 183
Ing. Michal Čutora
Mobil +421 911 854 ...
 
Adresa
Drobného 27
84101 Bratislava - Dúbravka
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: artegos.eu
Hovoríme
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

  

Ceny bytov v 1.štvrťroku 2019 opäť rástli

 

Čarovná ostrovná vila zo Škótska

  • Zobraziť publikovaný inzerát