Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Košice - Západ

RE0005814-18-000032 (423339)
Aktualizovaný 10.8.2018 1. publikácia 10.8.2018

3 IZB. BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE KOŠÍC - TERASA

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Košice - Západ


[ Reality okres Košice II ]
Ulica

Markušova

Cena vrátane provízie 97 375 €
+ možná dohoda v prípade vážneho záujmu Vrátane provízie, Možnosť HÚ
Celková podlahová plocha 67,00 m2
Popis nehnuteľnosti
MF GROUP Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt o rozlohe 67,6 m2, ktorý sa nachádza na 4 poschodí bytového domu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Terasa. 

TOP 5 VÝHOD BYTU: 
- v roku 2018/2019 sa plánuje dobudovanie balkónov v celom bytovom dome,
- zrekonštruovaný bytový dom, zateplený, drevená vstupná brána s elektronickým vrátnikom, 
- nový moderný výťah v bytovom dome a kamerový systém,
- kumbál na chodbe pred bytom,
- lokalita, v ktorej sa tento byt nachádza,

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: 
Dispozícia tohto bytu poskytuje dostatok súkromia a priestoru pre mladý pár či mladú rodinu. Pri vstupe do bytu sa nachádza priestranná chodba s možnosťou dobudovania vstavanej skrine. Z chodby je vstup do spálne, detskej izby, obývacej izby – ktorá je spojená s jedálňou a kuchyňou, kúpelne s toaletou ako aj do priestoru určeného na vybudovanie šatníka. Dobudovanie balkóna je plánované a vstup by mal byť z kuchyne alebo obývacej izby. Mesačné náklady na bývanie v tomto byte sú cca 140,-€ + elektrina, plyn a TV. V byte pred 15 rokmi prebehla rekonštrukcia – vymenené plastové okná, kompletne vymenené elektrické rozvody, murované jadro, menšia dispozičná zmena. V byte je možné rekonštrukciou meniť samotnú dispozíciu bytu, keďže sa tam nenachádzajú nosné priečky. Byt je veľmi teplý a slnečný. V byte je už nutná menšia rekonštrukcia – pokládka novej podlahy, vymaľovanie prípadne nové stierky. 

ZARIADENIE BYTU: 
K bytu prislúcha kumbál, ktorý sa nachádza priamo pred bytom vedľa výťahu. Na chodbe pred bytom sú už vybudované prípojky na internet od lokálneho dodávateľa. K bytom v tomto bytovom dome nie sú k dispozícii pivnice. Spoločné priestory bytového domu prešli rekonštrukciou – výmena podlahy (nové linoleum), nové stierky, nová maľovka, osadenie kamerového systému, nový moderný a priestranný výťah, osadenie nových schránok na poštu a zvlášť na reklamné noviny. Bytový dom bol zateplený, vstup do bytového domu je zabezpečený drevenou vstupnou bránou s elektronickým vrátnikom. V bytovom dome boli menené aj stupačky. Správca tohto bytového domu je spoločnosť Byfos s.r.o..

LOKALITA: 
Táto lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ale aj množstvo zelene. V okolí sa nachádza OC Galéria, rímskokatolícky kostol sv. Gorazda, pohotovosť, magistrát mesta Košice, pošta, zastávka MDH, nemocnica, Lidl, centrum voľného času, školy a škôlky ako aj menšie obchodné centrum osadené medzi bytovými domami, ktoré je obklopené množstvom zelene, parkov a ihrísk. 
V okolí bytového domu nie je problém s parkovaním, keďže je tu vybudované dostatočné množstvo parkovacích miest (je to slepá ulička na konci ktorej sa nachádzajú garáže). 

CENA:
97.375,-€ 
(v prípade vážneho záujmu možnosť jednania ohľadne predajnej ceny na osobnom stretnutí) 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané MF GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor MF Group: 
Táto lokalita je vhodná hlavne pre rodinu, ktorá hľadá byt v blízkosti mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou no zároveň s dostatkom zelene v okolí.  Obrovskou devízou tohto bytu je práve to, že v byte nie sú nosné priečky, a tak si ho nový majiteľ môže prispôsobiť podľa seba a svojich predstáv. Výhodou je aj to, že mladá rodina s malými deťmi ma v tomto okolí všetko na dosah a to v rámci pešej prechádzky (nemocnica, pohotovosť, obchody, lekárne, škôlky, školy).
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 67,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 4 z 7
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu panelová
Náklady za služby a energie 0,00 €/mesiac
Internet Áno
Káblová televízia Áno
Iný subjekt
Mfgroup Slovensko s.r.o. img Počet inzerátov: 19
Ing. Milan Fedors
Mobil +421 917 292 796
Email fedors.milan@gmail.com
Iné kontaktné údaje
Adresa
Seberíniho 9
82103 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Telefón: +421 917 292 796
Fax
Adresa webovej stránky:
Email
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Hospodarsky rast Slovenska

Hospodársky rast
Slovenska podľa MMF

  • Zobraziť publikovaný inzerát