Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Iné priestory Predaj Vysoké Tatry

RE0005750-18-001024 (AR-22911)
Aktualizovaný 22.6.2018 1. publikácia 13.6.2018

Apartmánový dom - Vysoké Tatry - Veľká Lomnica Tatragolf, odpočet DPH

Druh / Typ

Iné priestory / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Vysoké Tatry


[ Reality okres Poprad ]
Ulica

Veľká Lomnica

Cena vrátane provízie
možný odpočet DPH Vrátane provízie
Celková podlahová plocha 0,00 m2
Popis nehnuteľnosti
AstonReal ponúka na predaj apartmánový dom ako vynikajúcu investičnú príležitosť vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica Tatragolf. Uložiť peniaze premyslene do hodnoty, ktorá Vám zabezpečí istotu dobrej investície, stabilitu jej ceny a zároveň radosť z príjemného využitia vo forme komfortu a zdravého životného štýlu nie je ľahké. Tento projekt luxusných apartmánov v prostredí Vysokých Tatier túto možnosť spĺňa. Apartmánový dom pozostáva z 15 apartmánov rôznej rozlohy. Vybavenie apartmánov:  bezpečnostné vstupné dvere do každého apartmánu, stavaný krb na drevo, elektronický vrátnik, príprava na elektronický systém ochrany apartmánu, satelit, laminátová podlaha plávajúca v obývacích miestnostiach, keramická dlažba v kuchyni, jedálni a na chodbách, dvere interiérové s obložkovou zárubňou, interiérová povrchová úprava, vápenato - cementová omietka, maĺba biela, plastové okná , 5-komorové. v imitácii dreva z vonkajšej strany a bielou farbou v interiéry, drevené strešné okná v mezonetoch. Kuchyne - prípava vodo- a elektroinštalácie na kuchynskú linku.Vypínače, zásuvky, zástrčky pre satelitný príjem televízneho signálu.
Kúpelne -  keramický obklad, keramické umývadlo, akrylátová vaňa alebo stavaný sprchovací kút, pákové batérie, elektrická prípojka, ventil a odtok na inštaláciu práčky. 
WC závesné, Geberit, keramický obklad stien. . Každý apartmán je ukončený ako holopriestor, v ktorom chýba iba kuchynská linka. V každom sa nachádza aspoň 1 balkón a krb na drevo.Ku každému apartmánu prislúcha pivnica s rozlohou cca  5 m2. Areál o výmere takmer 3 000 m2 sa okrem samotného apartmánového objektu nachádza aj altánok s grilom a sedením pre cca. 15 osôb, detské ihrisko, menšia budova skladu servisnej techniky, budova kôlne a budova na uskladnenie smetníkov. Väčšinu nezastavanej plochy tvorí trávnik v oddychovej zóne, výsadba zelene so záhradnou architektúrou a parkovisko. V prípade záujmu poskytnem ďalšie dôležité informácie. Energetický certifikát je skupiny "B". Viac informácií získate na t.č. 0905 980 652 alebo topoliova@astonreal.sk
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 0,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva firemné
Výťah Nie
Náklady za služby a energie 0,00 €/mesiac
Energetický certifikát budovy B
Ostatné informácie
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
AstonReal s.r.o. img Počet inzerátov: 979
Angelika Topoliová - Poprad
Mobil +421 905 980 652
Email topoliova@astonreal.sk
Iné kontaktné údaje AstonReal Poprad s.r.o. Ul. 1, mája 2 058 01 Poprad
Adresa
Horná 32
97401 Banská Bystrica
Slovenská republika
Telefón: +421 905 222 055
Fax
Adresa webovej stránky: www.AstonReal.sk
Email info@astonreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglickyRusky


e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát