Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Kancelárie, administratívne priestory Prenájom Trnava

RE0005737-19-001695 (206496)
Aktualizovaný 20.9.2019 1. publikácia 20.9.2019

Kancelárske priestory Trnava na prenájom, v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici

Druh / Typ

Kancelárie, administratívne priestory / Prenájom

Štát Slovenská republika
Mesto

Trnava


[ Reality okres Trnava ]
Ulica

Paulínska

Celková cena
Celková podlahová plocha 1,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v lukratívnej časti mesta na Paulínskej ulici v Trnave. Priestory sú vhodné ako sídlo pre rôzne obchodné aj neobchodné spoločností, ktoré chcú byť viditeľné a chcú mať svoje sídlo v centre Trnavy s jednoduchým parkovaním pre zamestnancov a ich klientov.
Celý objekt budovy je zabezpečený kamerovým systémom, alarmom a kontrolovaným vstupným systémom na hlavných vchodových dverách do budovy, pomocou ktorého je možný 24 hodinový vstup do budovy. Počas nočných hodín je v čase od 18.00 - do 07.00 hod. zabezpečená v budove strážna služba. Budova disponuje výťahom. Parkovanie pre nájomníkov je zabezpečené na parkovisku za budovou, kde je vstup pre nájomníkov možný prostredníctvom čipových kariet a je zabezpečený kamerovým systémom. Ponúkané priestory sa nachádzajú v tesnej blízkosti štadióna Antona Malatinského a obchodného centra City Aréna a iných kultúrnych a športových zariadení.

1.	Poschodie:

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 92 m2. Cena za  prenájom  je  6 EUR/m2 na mesiac.  Cena za energie a služby – plyn, voda, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. je 1,463 EUR / za m2 na mesiac. Spotreba elektrickej energie sa na 1. podlaží platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 2 x ročne (jún, december).V miestnosti sa nachádza klimatizácia.

Cvičebňa s podlahovou plochou 120 m2. Cena za prenájom je 6 EUR/m2 na mesiac. Je vhodná na rôzne športové aktivity. K miestností prislúchajú toalety, sprcha, šatňa a zadná miestnosť o rozlohe cca. 30 m2. Cena za  energie a služby – plyn, voda, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. je 1,463 EUR/za m2 na mesiac. Spotreba elektrickej energie sa na 1. podlaží platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 2 x ročne (jún, december). V miestnosti sa nachádza klimatizácia.

2.	Poschodie:

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 38 m2. Cena za  prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za  energie a služby je 2,875 EUR/ za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, upratovanie spoločných priestorov, komunálny odpad a pod.. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 32 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

3.	Poschodie

Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 17 m2. Cena za prenájom je 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).
 Kancelárska miestnosť s podlahovou plochou 20 m2. Cena za prenájom za 6,75 EUR/m2 na mesiac. Cena za energie a služby je 2,875 EUR/za m2 na mesiac  – elektrická energia, voda, plyn, komunálny odpad, upratovanie spoločných priestorov a pod. V kancelárii sa nachádza klimatizácia, ktorá sa platí samostatne podľa el. merača spotrebovanej el. energie a platí sa 1x za rok (december).

Na budove sú k dispozícii aj menšie priestory v rozmeroch 13m2, 15m2, 16m2... cena za prenájom je 6,75€/m2/mesiac a cena za energie a služby je 2,875€/m2/mesiac + spotrebovaná el. energia pri používaní klimatizácie. 

Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta je 25 EUR za mesiac. Miestnosti sa prenajímajú na dobu neurčitú s 3 mesačnou výpovednou lehotou. Pri podpísaní zmluvného vzťahu sa platí zábezpeka (záloha za posledné nájomné a energie) vo výške 1 mesačného nájomného a energií a služieb. Táto platba bude odpočítaná posledný mesiac zmluvného vzťahu.
Internetové pripojenie v kancelárskych priestoroch si každý nájomca zabezpečuje samostatne.

Charakteristiky
Celková podlahová plocha 1,00 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Výťah Áno
Bezpečnostné zariadenie Áno
Realitná kancelária
Broker Consulting, a. s. img Počet inzerátov: 594
Broker Consulting, a.s.
Mobil +421 800 115 ...
 
Adresa
Pribinova 25
81109 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: realityok.sk
Hovoríme SlovenskyMaďarsky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

Darovanie nehnuteľnosti s vecným bremenom dožitia

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát