Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Miloslavov

RE0005411-18-005201 (126956)
Aktualizovaný 9.11.2018 1. publikácia 9.11.2018

Vila a dom s 2 garážou

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Miloslavov


[ Reality okres Senec ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie
Celková úžitková plocha 530,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na predaj:

- dom je riešený ako dvojgeneračný rodinný dom. Na poschodí je 2 a pol izbový byt so samostatným vchodom do domu z bočnej ulice. Na prízemí sa nachádza 4 izbový byt s halou a zimnou záhradou, so samostatným vchodom a vstupom do domu cez záhradu z Hlavnej ulice. Oba byty sú prepojené cez halu dverami. Toto komunikačné prepojenie je možné uzamknúť a zvukotesne uzatvoriť, alebo zrušiť. Z haly sa dostaneme schodiskom do podzemných priestorov kde je kotolňa, skladové priestory a bytový priestor pre fitnes, alebo domáce práce. Dom je vykurovaný plynovým kotlom a solárnym trubicovým kúrením. Podzemnou chodbou sa dostaneme do podzemia druhého domu a garáží. V jeho spodnej časti sa nachádzajú priestory pripravené pre 3 izbový byt, zatiaľ sú používané ako skladové. V prízemí je 2 garáž, kúpeľňa s WC a letná kuchynka, kde je aj vykurovanie pre dom samostatným plynovým kotlom. Na poschodí sa nachádza 2 izbový byt s balkónom, so samostatným vchodom z bočnej ulice.
Vila - byt na poschodí /108m2/ Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z bočnej ulice, kde môžeme parkovať pred domom aj vo dvore za bránou. Na prízemí sa nachádza predsieň s chodbou, cez ktorú sa dostaneme k miestnosti vhodnej pre pračku, alebo malú pracovňu. Schodiskom prichádzame na poschodie kde je menšia miestnosť vhodná ako spálňa, pre oddych, deti, alebo návštevy, ďalej šatník, WC a kúpeľňa. Cez chodbu prichádzame do obývačky s kuchyňou a jedálňou so vstupom na terasu 48 m2 s výhľadom na záhradu a jazierko. Z terasy je vstup do vežičky s využitím ako salónik, fajčiareň, alebo sušenie bielizne, odkiaľ môžeme zísť schodiskom priamo do záhrady. Druhý vstup z obývačky je do spálne s balkónom 8m2. Vila - byt prízemie /147 m2/ Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z Hlavnej ulice, kde môžeme parkovať pred domom aj vo dvore za bránou. Vchádzame bočným vstupom do predsiene s chodbou, cez ktorú sa dostaneme do haly. V pravo sa ide do obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu do záhrady. Z haly za obývačkou doprava prichádzame do izby, teraz pracovne. Vedľa je malá izba -šatník a za ňou zimná záhrada s výstupom na chodník do záhrady. Z haly za obývačkou doľava je toaleta a kúpeľňa. Na ľavo z haly sa dostávame do spálne s výhľadom na jazierko za ktorou je prechod do horného bytu. Otvorením vedľajších dverí sa dostanete schodiskom do podzemných priestorov skladu, izby, kotolne a chodby vedúcej do domu s 2 garážou. Vedľa pri vstupe do vchodových dverí je ešte malá miestnosť pre ukladanie záhradného náradia.
Dom s 2 garážou, 2 izbový byt /58 m2/ Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z bočnej ulice. Na prízemí je malá predsieň pokračujúca chodbou so schodiskom na poschodie. Hore prídeme do priestrannej obývačky s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývačky je vstup do kúpeľne a vedľajšej spálne s výstupom na balkón. Na prízemí je 2 garáž, so samostatným zadným vchodom do pripravovanej letnej kuchyne, za ktorou sa nachádza toaleta s kúpeľňou a plynový kotol pre dom. V spodnej časti domu sú priestory pre 3 izbový byt, cca. /90m2/ s oknami na juhozápadnú stranu s anglickým dvorcom. Zatiaľ slúžia ako skladové. Podzemnou chodbou v prípade nepriaznivého počasia je možné prejsť do priestorov vily. Stavby a architektúra sú navrhnuté a zosúladené s oplotením a vstupmi v naviazanosti na komunikácie tak, aby vyhovovali potrebám pre viac člennú rodinu na oddych, hospodárske práce a podnikateľskú činnosť. K objektom patrí udržiavaná záhrada s trávnikom s vybudovaným závlahovým systémom a jazierkom, pod ktorým je podzemná miestnosť 32m2 s vlastným zdrojom pitnej vody pre dom a záhradu. Používa sa ako vináreň a na chladenie nápojov, uskladnenie zeleniny a potravín. Na pozemku je 7 parkovacích miest z toho 2 garážové. Celková podlahová plocha je 530m2. Ponúkať nehnuteľnosť je možné aj ako 2 samostatné objekty s pozemkami, ktorých výmera je cca. 0,21ha. 
Popis lokality . Kompletná občianska vybavenosť / wellnes, posilňovňa, reštaurácia, potraviny, škola, škôlka, lekár, vlakové a autobusová spojenie 3min. od domu/. Celý komplex la je zariadený, udržiavaný aj s parkom a záhradou. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 830 518 alebo spanurova@apollo.house

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti)
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Viac nehnuteľností nájdete na www.apollo.house
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Apollo House s.r.o.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903/830 518
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 530,00 m2
Plocha obytnej časti 530,00 m2
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 2 100,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Apollo House s.r.o. img Počet inzerátov: 350
Nikola Špaňúrová
Mobil +421 903 830 ...
 
Adresa
Záhradnícka 72
82109 Bratislava - Ružinov
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.apollo.house
Hovoríme SlovenskyAnglickyNemecky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Flexi living projekt

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.

  • Zobraziť publikovaný inzerát