Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Senec

RE0005031-19-003844 (UK2905)
Aktualizovaný 17.5.2019 1. publikácia 17.5.2019

Rodinný dom v Senci na Hornej ulici

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Senec


[ Reality okres Senec ]
Ulica

Horná

Cena vrátane provízie 169 999 €
Celková úžitková plocha 90,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj rodinný dom typu bungalov, dom je súčasťou dvoj-domu v novej, ale pokojnej, už zabývanej časti Senca – Mlynský Klin. Dom sa nachádza na jednosmernej ulici, od susedov oproti ho oddeľuje pás verejnej zelene, čo prináša vyšší pocit súkromia.
 Pred domom sú vybudované 3 plnohodnotné parkovacie státia a na ulici je odstavný pruh, kde pohodlne zaparkujú ďalšie 2 vozidlá. 
 Vstup na pozemok je z východnej strany, na ktorú je orientovaná aj nočná časť domu, denná časť ponúka pohľad do záhrady a je orientovaná na juhozápad.
 Dom pozostáva z 2 samostatných izieb, samostatného WC, priestrannej kúpeľne s denným svetlom, samostatnej technickej miestnosti a obývacieho priestoru s kuchyňou, odkiaľ je možnosť východu na priestrannú terasu.
 Je napojený na všetky inžinierske siete – plyn, elektrina, voda, kanalizácia, káblovka a internet je vedená optickým káblom (Telekom). Na pozemku sa nachádza studňa s napojením na zavlažovanie trávnika, okrasných aj úžitkových častí záhrady a dvoma vývodmi. Voda je vyvedená aj z domu. Vykurovanie je plynové, vodným podlahovým vykurovaním, doplnené rebríkovým radiátorom v kúpeľni.
 2 samostatné izby sú orientované na východ, v každej sa nachádza vstavaná skriňa, poskytujú výmeru približne 13 m2. V kúpeľni sa nachádza veľkorysý sprchový kút a vaňa s termostatickými batériami, vstavaná skriňa s priestorom na práčku a sušičku a odkladacími priestormi. Denné svetlo do priestoru privádza svetlovod zo strechy. V samostatnom WC sa nachádza umývadlo so skrinkou. V technickej miestnosti je umiestnený plynový kotol, regulátory podlahového vykurovania, uzáver vody do záhrady a poskytuje ďalší odkladací priestor. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchyňou, spolu vo výmere približne 27 m2. Kuchynská linka je vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi: umývačka riadu, digestor, teplovzdušná rúra so 6-tym zmyslom, indukčná varná doska v modernom bielom sklenenom prevedení. Z oboch priestorov je možný výstup na prestrešenú terasu, ktorá je vo výmere 25 m2.
 Nad celým domom sa nachádza pochôdzna povala s výstupom po výklopnom schodisku zo zádveria.
 Záhrada je prevažne okrasná, zatrávnená kobercom s automatickým zavlažovaním. V zadnej časti záhrady sa nachádza menšia časť určená na pestovanie a priestranný záhradný domček.
 Pozemok má výmeru 448 m2, z toho 90 m2 tvorí zastavaná plocha domu.
 Kolaudácia prebehla 9/2015

Cena nehnuteľnosti je 169.999,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 171.999,-Eur celkom. 

Mesto Senec  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

 
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 90,00 m2
Plocha obytnej časti 90,00 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 0,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 292
Katka Uhrínková
Mobil +421 915 831 ...
 
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Hovoríme
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

  

Ceny bytov v 1.štvrťroku 2019 opäť rástli

 

Čarovná ostrovná vila zo Škótska

  • Zobraziť publikovaný inzerát