Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Modra

RE0005031-18-004150 (LL313)
Aktualizovaný 20.6.2018 1. publikácia 12.6.2018

Ponúkame RD na Kráľovej

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Modra


[ Reality okres Pezinok ]
Ulica

Modra

Cena vrátane provízie 129 000 €
Celková úžitková plocha 298,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Naša realitná kancelária Maximreal ponúka na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v Modre časť Kráľová vzdialení od Bratislavy cca 25km, Trnava 22km a zároveň v tesnej blízkosti rekreačnej časti Harmónia, cca 10min chôdze. Okolie ponúka zaujímavé turistické, cyklistické i ďalšie možnosti. Dom je krásny suchý s možnosťami prerábky podľa vlastných predstáv. Dom je vhodný pre niekoho, kto má rád dom s dušou.
 Ulica, na ktorej sa dom nachádza by sa dala nazvať poloslepá :) Je to blok v tvare U ale druhou stranou ak tak v prípade núdze je to panelový chodník vyjazdený že prejde i auto. Takže frekvencia aut je tam minimálna. Zástavka je vzdialená cca 5m
 Dom sa začal využívať v r. 1960. Preskleným schodiskom sa vstupuje do obytnej časti domu kde sa nachádza predsieň, spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa z vaňou, komora a 2 priestranné izby. Povala: je využívaná ako odkladací priestor, s možnosťou nadstavby. Samotná stavba je v zachovalom stave a po primeranej rekonštrukcii poskytne pekne bývanie. Zo zadnej časti sa potom nachádza vstup do pivnice, letná kuchynka a 3 hospodárske miestností. V záhrade sa momentálne nachádza len niekoľko ovocných stromčekov..
 Je napojený na vodovod, elektrinu, plyn a kanalizačná prípojka sa nachádza pred domom. Na pozemku sa nachádza suché WC a studňa(objemovo až nádrž), 2 radi skruží ktoré majú hĺbku 1. 2,7m a 2. 5,5m do ktorej ústia rozvody z rín a tím pádom ostáva všetka voda na pozemku. Aby sa zabránilo preplneniu je natiahnutá drenážna rúra do záhrady ktorá ústi v ďalšej cca2-2,5m jame v ktorej sú taktiež osadené skruže. Zo studne je natiahnutá prípojka do pivnice, (príprava na domácu vodáreň) a z pivnice späť do záhrady na polievanie. Užitkovej vody je na pozemku dostatok takže by nemal byť problém do budúcna napojiť na ňu WC i závlahu.

Obec Modra disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 129.000,-Eur a je konečná, vrátane všetkých poplatkov, právneho a hypotekárneho servisu.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

 

 

 
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 298,00 m2
Plocha obytnej časti 298,00 m2
Počet nadzemných podlaží 1
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 588,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 296
Ing. Lucia Lišková
Mobil +421 915 831 159
Email liskova@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Telefón: +421 915 831 158
Fax
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát