Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 3-izb. byt Predaj Bratislava - Vajnory

RE0005031-18-004119 (TM1170)
Aktualizovaný 20.6.2018 1. publikácia 11.6.2018

3- izbový byt na ulici Pri starom Letisku

Druh / Typ

3-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Vajnory


[ Reality okres Bratislava III ]
Ulica

Pri starom letisku

Cena vrátane provízie 121 000 €
Celková podlahová plocha 54,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pri Starom Letisku. Byt sa nachádza na 1.poschodí v bytovom dome v katastrálnom území Vajnory. Má rozlohu 54,16 m2, plus balkón 3,9m2. Disponuje bezpečnostnými dverami Sherlock, má nadštandardnú novú kuchyňu vyhotovenú na mieru, ktorá je prepojená s obývačkou s elektrickým podlahovým vykurovaním. Byt prešiel rekonštrukciou podlahy (umožňujúc bezbariérový prístup z kuchyne, obývačky, chodby, kúpeľne a WC). Druhá miestnosť slúži ako detská izba a tretia izba ako spálňa. Byt má káblovú TV, wifi. 
 
 Možnosť odkúpenia po dohode aj s vybavením zobrazeným na fotografiách (spálňa, detská izba, sedacia súprava v obývačke), audio-video systémom: Harman/Kardon s Pioneer receiverom. 
 
 Bytový dom je zateplený, s novou strechou, výťahom, s vchodovými dverami na čip, má ústredné kúrenie a vlastnú kotolňu. Vedľa neho sa nachádza vlastné parkovisko s kamerovým systémom, vlastné oplotené detské ihrisko a zastávka MHD (smer Rača, Vajnory, Zlaté Piesky (autobusy č. 54, 56, 65). Výborný prístup na diaľničný obchvat, do Malých Karpát s možnosťou turistiky a cykloturistiky na Vajnorské jazero, vodný areál Zlaté Piesky a Národnej rezervácie Šúr. Vajnory majú dobrú občiansku vybavenosť - OC Vajnoria, športový areál Hangair, materské a základné školy, obchody, reštaurácie, pošta, banky, lekáreň a zdravotné stredisko

Cena nehnuteľnosti je 121.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 123.000,-Eur celkom.

Mestská časť Vajnory disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 54,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 1 z 4
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Maxim s.r.o. img Počet inzerátov: 296
Ing. Tatiana Mikulová
Mobil +421 915 831 157
Email mikulova@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dúbravská cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
Slovenská republika
Telefón: +421 915 831 158
Fax
Adresa webovej stránky: maximreal.sk
Email info@maximreal.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát