Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 4-izb. byt Predaj Topoľčany

RE0004314-18-000182 (PSO170/17)
Aktualizovaný 21.9.2018 1. publikácia 18.9.2018

Byt Topoľčany

Druh / Typ

4-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Topoľčany


[ Reality okres Topoľčany ]
Ulica

M. Benku

Cena vrátane provízie
Celková podlahová plocha 0,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Najnižšie podanie
49 500,00
Dátum a čas dražby:
24.09.2018 10:45
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
10 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 2. verejnej obhliadky
21.09.2018 12:30

Dražba 4 izbového bytu 
byt Č.63 sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží bytového domu, v jeho okrajovej severozápadnej časti. Orientácia obytných miestností je na severovýchod a juhozápad. Byt je riešený ako štvorizbový s príslušenstvom, ktoré tvorí vstupná predsieň, chodba, kuchyňa, kúpeľňa, špajza, WC a pivničný box. Súčasťou bytu je lodžia prístupná z izby orientovaná na juhozápad. Podlahová plocha balkónov a lodžií sa nezapočítava do podlahovej plochy bytu, je zohľadnená v koeficiente vybavenosti. Celková podlahová plocha bytu zistená zameraním podlahovej plochy jednotlivých miestností vrátane pivnice je 84,23 m2.
V roku 2006 boli v celom byte zhotovené stierky stien a stropov. V roku 2009 bolo pôvodné bytové jadro odstránené a nanovo vymurované z pórobetónových priečkových tvárnic, pričom bola zhotovená keramická dlažba v predsieni, chodbe a v kuchyni. V izbách je podlahové PVC. V kúpeľni je moderný rohový sprchový box s pákovou batériou, keramické umývadlo s pákovou batériou, keramická dlažba a keramický obklad stien. WC je s dolnou nádržkou, keramická dlažba a keramický obklad stien. V rámci prestavby bytového jadra boli zhotovené nové bytové rozvody plynu, vody a kanalizácie. V kuchyni je nová rohová kuchynská linka s keramickým obkladom, s nerezovým drezom s pákovou batériou, plynový sporák s elektrickou rúrou s odsávacom pár. Okná sú pôvodné drevené zdvojené s novým kovaním, vonkajšie plastové rolety. Dvere sú dyhované plné a zasklené do pôvodných oceľových zárubní, dvere do kúpeľne sú zhrňovacie. Radiátory v byte sú plechové doskové s termohlavicami.
V inštalačnom jadre sú umiestnené merače (vodomer teplej a studenej vody]. Plynomer a elektromer sa nachádza mimo bytu na chodbe. Byt je vybavený telefónnou prípojkou, otváračom vchodových dverí a napojením na káblovú televíziu. Byt je veľmi dobre udržiavaný.Bytový dom bol daný do užívania v roku 1983. 
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov: 
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú:  zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 0,00 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Výťah Nie
Stav nehnuteľnosti pôvodný stav
Forma vlastníctva iné
Konštrukcia bytu zmiešaná
Ostatné informácie
Dražobná spoločnosť
Platiť sa oplatí s.r.o. img Počet inzerátov: 158
Martin Krajiček
Mobil +421 911 833 ...
Email krajicek@platitsaoplati.sk
 
Adresa
Mostová 2
81102 Bratislava - Staré Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.platitsaoplati.sk
Hovoríme Slovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Rozhovory s realitnými kanceláriami z Banskej Bystrici

Aký je realitný trh v
Banskej Bystrici?

Top 10 mostov sveta

Top 10 mostov sveta

  • Zobraziť publikovaný inzerát