Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Miloslavov

RE0004183-19-000831
Aktualizovaný 16.10.2019 1. publikácia 16.10.2019

Na predaj rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v Miloslavove

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Miloslavov


[ Reality okres Senec ]
Ulica

Alžbetin dvor

Cena vrátane provízie 218 000 €
Celková úžitková plocha 233,40 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom so záhradou v časti Miloslavova-Alžbetin Dvor, ktorý je možné využiť ako dve 3-izbové bytové jednotky so spoločným vstupom alebo ako 5. alebo 6. izbový rodinný dom. Dom prešiel pred 10-timi rokmi rekonštrukciou a nachádza sa v zabývanej tichej a bezpečnej časti obce.

Dispozícia:
Rodinný dom s celkovou podlahovou plochou 233,4m2 (tri podlažia), je postavený na pozemku o výmere 805 m2. Dom pozostáva z troch podlaží, výmer jedného podlažia je cca 77,8m2 a je riešený ako rodinný dom s dvoma 3-izbovými bytovými jednotkami a jedným podzemným podlažím-suterénom.

Na 1.np je vstup do domu a z menšej chodby je prístupná prvá časť domu – samostatná bytová jednotka na prízemí ako aj schodisko a prístup do druhej časti domu - 2.np a tiež vstup schodiskom do suterénu. Bytová jednotka na prízemí prešla rekonštrukciou a dispozícia bola upravená na 2-izbovú s otvorenou halou a výstupom do záhrady. Spálňa, obývacia izba a kuchyňa sú samostatné. K obytným miestnostiam prislúcha kúpelňa a samostatné WC. Na poschodí sa nachádza 3-izbová bytová jednotka so sociálnym zariadením v pôvodnom stave.

Celý dom je podpivničený. V suteréne sa nachádza sklad, technická miestnosť-kotol, práčovňa a garáž.

Dom prešiel pred 10-rokmi rekonštrukciou. Boli vymenené okná v celom dome za plastové s izolačným dvojsklom, upravená fasáda domu a tiež prestavané 1.np. Pred troma rokmi bol menený plynový kotol za nový kondenzačný.

Nový majiteľ môže dom využívať ako dvojgeneračný s dvoma samostatnými bytovými jednotkami alebo ako viac-izbový rodinný dom, kde na prízemí môže byť denná časť domu a na 2.np po nenáročnej rekonštrukcii nočná časť domu.

 
Vybavenie domu:
Tehlový dom  kolaudovaný v r. 1979, prešiel  pred 10-rokmi rekonštrukciou. Nachádzajú sa tu vstupné vchodové bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným dvojsklom, teplovodné vykurovanie radiátormi vrátane nového kondenzačného kotla. K domu patrí záhrada s altánkom, s ovocnými stromami a skleníkom. Pozemok je oplotený. Pred domom ako aj vedľa domu je plocha na parkovanie auta.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, kanalizácia, vodovod a taktiež vlastná studňa na úžitkovú vodu.

Lokalita:
Dom sa nachádza v zastavanej pôvodnej centrálnej časti obce Miloslavov – časť Alžbetin Dvor. V blízkosti sa nachádza materská škôlka, základná škola, pošta, potraviny, lekáreň, taktiež zastávka MHD-SAD, kostol. Dobrá dostupnosť  do BA – vlaková zastávka, autobusy.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 233,40 m2
Stav nehnuteľnosti čiastočná rekonštrukcia
Vybavenie zariadený so spotrebičmi
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Typ pozemku prevažne rovinatý
Výmera pozemku celkom 805,00 m2
Príjazd asfaltová cesta
Zateplenie budovy Áno
Garáž Áno
Počet parkovacích miest v garáži 1
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 102
Ing.arch. Tatiana Hucíková
Mobil +421 901 771 ...
 
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Hovoríme SlovenskyAnglicky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát