Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Pozemok pre rodinné domy Predaj Bratislava - Nové Mesto

RE0004183-19-000826
Aktualizovaný 22.10.2019 1. publikácia 22.10.2019

Investičný pozemok na výstavbu polyfunkčného domu v centre Kramárov, ul. Stromová

Druh / Typ

Pozemok pre rodinné domy / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Nové Mesto


[ Reality okres Bratislava III ]
Ulica

Stromová

Cena vrátane provízie
na vyžiadanie
Výmera pozemku celkom 570,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Priamo v centre Kramárov Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok so starším rodinným domom. Atraktivita lokality Stromovej ulice, robí nehnuteľnosť zaujímavú investíciu hlavne pre podnikateľské účely. K domu je vydané ÚR s prestavbou na polyfunkčný projekt so 4 nadzemnými podlažiami s kombináciou obchodného priestoru na prízemí, officov a bytu na hornom podlaží. Zároveň je 1 podzemné podlažie navrhnuté na parkovanie až pre 7 áut a vonku ďalšie 2.

Pozemok:
Celková výmera pozemku je 570 m2 a zastavaná plocha dvojpodlažné starého domu je 109 m2. Výhodou je južná orientácia záhrady a teda aj výborná svetlosť budúcich priestorov a terás.


Navrhovaný polyfunkčný dom:

1.PP- tvoria skladové priestory s kotolňou o výmere 41m2 + je navrhnuté podzemné parkovanie so zelenou strechou pre 7 áut + 2 ďalšie parkovacie miesta pred domom.

1.NP- s výmerou 85,2 m2 tvorí obchodný priestor s výstupom na južne orientovanú terasu/ zelenú strechu, 2 WC a schodisko

2.- 3.NP- výmera každého podlažia je 105,5 m2 + terasa. Navrhnutá je alternatíva 4 kancelárie s kuchynkou WC a skladom na jedno podlažie.

4.NP- tvorí 3- izbový byt s výmerou 101,6 m2.

Starý dom:
Prvé nadzemné podlažie tvorí 3 izbový byt, ktorý pozostáva zo vstupnej haly s hosťovským WC, schodiska, chodby, obývacej miestnosti, kuchyne, komory, spálne a izby. Druhé nadzemné podlažie (podkrovie) tvorí 2 izbový byt, ktorý pozostáva z chodby, kúpeľne, WC, spálne, obývacej izby s prístupom na balkón s možnosťou prestavby na 3 izbový byt. Dom je z polovice podpivničený. V pivnici sa nachádza plynový kotol. Dom je v pôvodnom stave(okrem plastových okien). K domu prináleží samostatne stojaca uzamykateľná garáž.


Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza v centre Kramárov na viditeľnom mieste a v bezprostrednom okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť . Nachádza sa tu nemocnica, lekáreň, banky ( Tatra banka, Poštová banka, VÚB, ČSOB, Prima banka), potraviny (Terno, Tesco, Sámoška) drogéria, reštaurácie, pizzerie, slovenská pošta, materská škola, ZŠ, vysoká škola. Výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom iba 5 minút ako aj MHD 10 minút zastávka MHD sa nachádza v tesnej blízkosti domu. Ľahká dostupnosť je aj na Kamzík resp. Železnú studničku, ktoré sú ideálnym miestom na športovo- oddychové aktivity v prírode.
Charakteristiky
Výmera pozemku celkom 570,00 m2
Typ pozemku prevažne rovinatý
Prírodná rezervácia Nie
Geologický prieskum Áno
Pripravenosť k výstavbe informácia na vyžiadanie
Elektrická prípojka na pozemku
Kanalizačná prípojka na pozemku
Plynová prípojka na pozemku
Vodovodná prípojka na pozemku
Príjazd asfaltová cesta
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 97
Mgr. David Bellay
Mobil +421 903 999 ...
 
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Hovoríme SlovenskyAnglicky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

 

8 tipov, ako si doma vytvoriť malý home office/ pracovný kútik

 

 

  • Zobraziť publikovaný inzerát