Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Predaj Bratislava - Staré Mesto

RE0004183-19-000086
Aktualizovaný 22.2.2019 1. publikácia 14.2.2019

Na predaj 2-izbový byt so 94 m2 predzáhradkou v Starom meste, Drotárska cesta

Druh / Typ

2-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

Drotárska cesta

Cena vrátane provízie 231 400 €
Celková podlahová plocha 60,36 m2
Popis nehnuteľnosti
Drotárska cesta – Rezidenčné bývanie je lukratívny moderný projekt s jednoduchou a účelnou architektúrou, ktorý ponúka v šesťpodlažnom bytovom dome celkovo 17 bytových jednotiek s priestrannými terasami alebo balkónmi. Projekt Vás očarí krásnymi výhľadmi na prírodnú scenériu lužných lesov, Rakúska a Mlynskej doliny a tým ponúka unikátnu kombináciu bývania v širšom centre a priameho kontaktu s prírodou.

Popis projektu:
Rezidenčný projekt Drotárska je situovaný na Drotárskej ceste v obľúbenej mestskej časti Staré Mesto. Ponuka 17 bytov na 5 nadzemných podlažiach a šiestom ustupovanom podlaží ponúka zaujímavo riešené dispozície s ohľadom na využitie priestoru a s možnosťou variability dispozícií bytov. V ponuke sú 2 – 4 izbové bytové jednotky. Výmery bytov sú od 57,56 m2 do 101,61 m2. Ceny ponúkaných bytov sa pohybujú od 206 700 € do 378 700 €. Benefity tohto projektu nie sú na Slovensku bežne dostupné, dostávajú sa štandardom bývania v celej Európe. Súčasťou projektu je privátna miestnosť na organizovanie vlastných spoločenských podujatí obyvateľov domu aj exterierový bazén, detské ihrisko a parková zeleň.K bytu je možné dokúpiť garážové státie v cene 18 000€ a vonkajšie parkovacie státie v cene 8 000 €.
Predpokladaný termín ukončenia výstavby je zima 2018.
 
Prevedenie:
Pri výstavbe bytového domu budú použité kvalitné materiály. Bytové jednotky budú predávané v stave holobyt s možnosťou dokončenia na „kľúč“.
Zvislý nosný systém v nadzemných a podzemných podlažiach je tvorený kombináciou stĺpového a stenového systému. Obvodové železobetónové steny na horných nadzemných podlažiach budú tvorené železobetónovými monolitickými stenami hrúbky 200 a 220 mm a opatrené povrchovou úpravou omietaním so zateplením doskami z minerálnej vlny hrúbky 160mm.
Medzi bytové deliace steny sú riešené ako zvukovo izolačné murivo z keramických tehál hrúbky 250 mm s indexom nepriezvučnosti omietnutého muriva 52 dB. Deliace priečky v bytoch hr. 115 mm z keramických tehál. Stropné dosky na všetkých podlažiach sú monolitické. Na interiérové steny je navrhnutá strojová sadrová omietka a opatrená dvojitým náterom bielej farby.
Podlaha v obytných miestnostiach, kúpeľni, WC je nivelizovaná do rovnakej výšky. Konečná úprava podlahy a stien v kúpeľni, WC nie je súčasťou holobytu.                            
Každý byt má nové zásuvkové a svetelné okruhy vrátane zásuviek a spínačov. Svietidlá nie sú súčasťou bytov. internetová zásuvka a domáci telefón je súčasťou bytu. Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je riešené s radiátormi s termostatickými hlavicami. Hydroizolačný systém plochých striech objektu so strešným plášťom je navrhovaný fóliou Fatrafol, priťažený vrstvou štrku. Ploché strechy objektu so strešnými plášťami sú navrhnuté zatepliť nenasiakavou doskovoutepelnou izoláciou z extrudovaného polystyrénu.
 
Kompletnú ponuku bytov nájdete tu: http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-stare-mesto/bytovy-dom/1315/drotarska-cesta-rezidencne-byvanie 

Financovanie:
-Rezervačná zmluva 3.000eur
-podpis ZoBZ a platba 30%(vrátane rezervácie) do 15dní
-po dokončení hrubej stavby 30% (vlastné zdroje/úver)
-po dokončení stavby (fasády) 30% (vlastné zdroje/úver)
-po kolaudácii 10%
 
Lokalita :
Projekt Drotárska cesta sa nachádza v širšom centre hlavného mesta v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (škôlka, školy, nemocnica, obchody, reštaurácie, banky, fitness). Občiansku vybavenosť nájdete aj v neďalekom nákupnom centre Galéria Mlyny. Veľkou výhodou lokality projektu je spojenie prírody a mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Horský park, ktorý poskytuje dostatok miesta pre oddych, ale aj pre športové aktivity (beh, turistika, cyklistika). Z danej lokality je veľmi dobré dopravné napojenie do centra mesta (pri bytovom dome zastávka MHD) ale aj na diaľnicu D1 a D2. Vo vzdialenosti do 10 minút sa nachádza vlaková stanica a v dostupnosti do 15 minút je autobusová stanica.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 60,36 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 0 z 6
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti novostavba
Vybavenie holostavba
Konštrukcia bytu panelová
Rok výstavby 2018
Rok kolaudácie 2016 - 2018
Terasa 94,00 m2
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 113
Ing.arch. Tatiana Hucíková
Mobil +421 901 771 ...
 
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Hovoríme SlovenskyAnglicky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

 • Zobraziť publikovaný inzerát