Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť 2-izb. byt Predaj Bratislava - Nové Mesto

RE0004183-18-000186
Aktualizovaný 16.10.2018 1. publikácia 11.10.2018

2- izbový byt vo viladome s 27 m2 záhradou a 13 m2 terasou, slepá ulica- Koliba

Druh / Typ

2-izb. byt / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Nové Mesto


[ Reality okres Bratislava III ]
Ulica

Na varte

Cena vrátane provízie 222 464 €
Celková podlahová plocha 69,10 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s terasou o výmere 13,4 m2 a záhradou o výmere 27,3 m2 v novom rezidenčnom komplexe na tichej slepej ulici s názvom NA VARTE KOLIBA RESIDENCE. Projekt predstavuje privátnejšie bývanie zložené zo 6 viladomov a v každom sú len 3 byty v prevedení nadštandard s priestrannými záhradami alebo terasami. Rezidencia ponúka pohodlné bývanie každému, kto chce mať prírodu na dosah ako napr. neďaľeký Kamzík, ale zároveň bratislavské Staré Mesto dostupné do 5 minút autom.

Projekt predstavuje privátnejšie bývanie zložené zo 6 viladomov a v každom sú len 3 byty v prevedení nadštandard s priestrannými záhradami alebo terasami. Rezidencia ponúka pohodlné bývanie každému, kto chce mať prírodu na dosah ako napr. neďaleký Kamzík, ale zároveň bratislavské Staré Mesto dostupné do 5 minút autom.

Popis projektu:

Projekt NA VARTE KOLIBA RESIDENCE je situovaný vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Koliby, ulica Na Varte, ktorá je slepou uličkou čo zvyšuje bezpečnosť a súkromie danej lokality. Projekt ponúka šesť viladomov, pričom v každom viladome sú tri byty. Dispozície bytov sú riešené moderne a s ohľadom na využitie priestoru. V ponuke sú 2 – 4 izbové bytové jednotky s terasou alebo záhradou. Výmera bytov je od 68,2 m2 do 133,1 m2. Cena ponúkaných bytových jednotiek sa pohybuje od 222 464 € do 463 817 €. Ku každému bytu prislúcha aj pivničná kobka, ktorá je hneď vedľa parkovacieho miesta. Predpokladaný termín odovzdávania bytov august 2018. K bytom je možnosť odkúpiť  parkovacieho miesta v podzemnej garáži.

Prevedenie:

Bytové domy majú železobetónovú konštrukciu v kombinácii s tehlovým murivom a budú zateplené kontaktným zatepľovacím systémom. V každom bytovom dome je výťah. V každom byte je farebný domáci videotelefón s možnosťou komunikácie so vstupnou jednotkou umiestnenou pred vchodom na schodisko. Byty sú predávané v štandarde. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné v oceľovej zárubni. V byte sú interiérové dvere, drevené parkety a hliníkové okná s izolačným troj-sklom (ALURON AS75-T3, Uw=1,0). V kuchyni je predpríprava na pripojenie umývačky riadu. V kúpeľni a WC je dlažba a obklad a závesné WC, príprava na pripojenie práčky. V bytoch budú kompletne zrealizované klimatizačné rozvody(jednotky nie), televízny signál v digitálnej kvalite, vysokorýchlostný internet, IP telefón. Meranie spotreby tepla je samostatné pre každý byt. Príprava TÚV je centrálne v kotolni – plynovým kotlom. Každá predzáhradka má vývody vody na polievanie.  Na balkónoch a terasách je tropické drevo a oceľové priehľadné zábradlie.

Kompletnú ponuku bytov nájdete na: 
http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-nove-mesto/bytovy-dom/1247/na-varte-koliba-residence-skolaudovane

Lokalita:

Projekt NA VARTE KOLIBA RESIDENCE zabezpečuje pokojné komornejšie bývanie v tichom prostredí len na skok od obľúbenej relaxačnej a športovej zóny. Nenáročné turistické chodníčky, cyklotrasy, svah na zimné športy, ako aj reštaurácie, základná a materská škola sú v pešej vzdialenosti od bytového domu. Výborná dostupnosť do centra mesta s ostatnou občianskou vybavenosťou je zabezpečená autom, alebo linkami MHD do 5 minút.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 69,10 m2
Nadzemné podlažie ostatné podlažie
Poschodie 2 z 2
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti novostavba
Vybavenie štandard
Konštrukcia bytu tehlová
Rok kolaudácie 2016 - 2018
Terasa 13,40 m2
Zateplenie budovy Áno
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 118
Bc. David Bellay
Mobil +421 903 999 ...
Email bellay@gravitas.sk
 
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Hovoríme SlovenskyAnglicky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

8 vecí, ktoré by ste mali stihnúť do vykurovacej sezóny

8 vecí, ktoré by ste mali stihnúť do vykurovacej sezóny

Rozhovory s realitnými kanceláriami z Košíc

Aký je realitný trh v
Košiciach?

  • Zobraziť publikovaný inzerát