Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Košice - Západ

RE0004068-18-000121 (5518)
Aktualizovaný 22.6.2018 1. publikácia 12.6.2018

RODINNÝ DOM, HUSÁRSKA ULICA, KOŠICE ZÁPAD

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Košice - Západ


[ Reality okres Košice II ]
Ulica

Husárska

Cena vrátane provízie 475 000 €
Celková úžitková plocha 500,00 m2
Popis nehnuteľnosti
V tichej a príjemnej lokalite nad Cassovarom na Husárskej ulici, Košice - Západ, ponúkame na predaj rodinný dvojdom na pozemku s rozlohou  500 m2. Dom je rozdelený na 2 samostatné časti:  

 - Prvá samostatná časť domu ma samostatný vchod, skladá sa z 3 miestností plus kuchyňa: na 1.NP sa nachádza kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi spojená s menšou obývacou miestnosťou s trapézovým stropom, technická miestnosť s WC, bojlerom a elektrickým kotlom, ktorý zabezpečuje teplo do radiátorov v izbách.  Drevenými, vkusne inštalovanými schodmi sa dostaneme na 2. NP, kde sa nachádza väčšia obývacia miestnosť, spálňa so vstavanou skriňou a kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Podlaha v zádverí je keramická dlažba, v izbách sú inštalované laminátové plávajúce podlahy, v kúpeľni je keramická dlažba a obklad. Samozrejmosťou sú plastové okná s horizontálnymi žalúziami. Táto časť domu je zabezpečená aj bezpečnostným zariadením a v minulosti bola využívaná aj ako kancelárie. Internet je zavedený od spoločnosti T- com. Táto časť domu sa predáva po dohode s majiteľom aj čiastočne so zariadením, ktoré je vidieť na fotografiách.

- Druhá samostatná časť domu sa skladá z 5. miestností plus kuchyňa. Na 1. NP sa nachádza spálňa, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a doplnkami, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom s masážnymi tryskami, technická miestnosť s elektrickým kotlom, ktorý zabezpečuje teplo do radiátorov, ktoré sú inštalované v izbách a bojlerom na ohrev vody. Z obývacej časti je ihneď možný východ priamo k vonkajšiemu altánku, prípadne do záhrady. Vkusne inštalované drevené schody nás vyvedú na 2 NP.,  kde sa nachádzajú 3 miestnosti využiteľné na detskú izbu, hosťovskú izbu, spálňu, prípadne podľa potreby. Na poschodí je ďalšia kúpeľňa s WC a rohovou vaňou, kde podlaha je keramická dlažba doplnená obkladom, chodbu pokrýva koberec a v izbách sú inštalované laminátové plávajúce podlahy, ktoré sú miestami ohrievané podlahovým vyhrievaním. Zárubne a dvere miestností sú drevené, okná plastové so žalúziami. Táto časť domu je taktiež zabezpečená bezpečnostným zariadením, ktoré je možné ovládať aj priamo z 2 NP. Internet je zavedený od spoločnosti T- com.

V záhradnej časti domu je inštalovaný altánok na letné príjemné chvíle pri stretnutí s priateľmi, grilovaní, opekaní, oddychu od každodenných starostí a podobne. Dom je zateplený a malou rekonštrukciou sa dajú aj prepojiť tieto samostatné časti. Vstup na pozemok je chránený  kovanou nepriehľadnou bránou, bezpečnostným zariadením a videovrátnikom. Parkovanie je možné priamo pred domom, prípadne na vnútornej strane pozemku v podchode, ktorý chráni vozidlo pred zlým počasím. 

Na stránke aarealitykosice.sk je k dispozícií aj video obhliadka tejto nehnuteľností, prípadne na tel. č. 0915 297 787 Vám nehnuteľnosť osobne ukážem a doplním bližšie informácie. 
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 500,00 m2
Plocha obytnej časti 500,00 m2
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 500,00 m2
Realitná kancelária
AA REALITY Košice s.r.o. img Počet inzerátov: 345
Juraj Lazur
Mobil +421 915 297 787
Email lazur@aarealitykosice.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Osloboditeľov 37
040 17 Košice - Barca
Slovenská republika
Telefón: +421 6224242, +421 918 185 518
Fax
Adresa webovej stránky: www.aarealitykosice.sk
Email info@aarealitykosice.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát