Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinná vila Predaj Lazany

RE0003544-18-000004
Aktualizovaný 6.12.2018 1. publikácia 6.12.2018

Novostavba – Nadčasový 4 izbový rodinný dom Lazany – Slnečná stráň, poz. 650 m2

Druh / Typ

Rodinná vila / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Lazany


[ Reality okres Prievidza ]
Ulica

Slnečná Stráň

Cena vrátane provízie 330 000 €
Celková úžitková plocha 180,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite obce Lazany, nadčasovú novostavbu rodinného domu. 

 

Ide o 4 izbový dvojpodlažný samostatný rodinný dom postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 650 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný na juhozápadnú svetovú stranu. Zastavaná plocha domu predstavuje 85 m2. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej a východnej pokojnej svetovej strany Úžitková plocha domu je 180 m2.

 

Lokalita:

Novostavba RD sa nachádza v tichej, dlhodobejšie vybudovanej lokalite  v zástavbe novostavieb rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť.  Základná škola, obchod COOP Jednota, futbalové ihriská, športoviská,kostol a pohostinstvá. Všetko podstatné pre život nájdete priamo v obci.  Taktiež sa tu nachádza pošta a stavebný úrad. Za plotom hory stvorené na turistiku a bicyklovanie a  v horúcich dňoch vás osvieži vodná priehrada.

 

Dispozícia: 

Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, kotolňa s práčovňou, samostatné WC, schodisko, denná časť, ktorú tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá priamy vstup na terasu

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná spálňa so šatníkom, 2x obytná izba, chodba, kúpelňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné wc s bidetom, terasa

Pozemok : 650 m2

Zastavaná plocha : 85 m2

Úžitková plocha – 180 m2

 

Použité materiály: 

 

NOSNÉ KONŠTRUKCIE : Pásové oceľobetónové základy, drevostavba s nosných prvkov z KVH profilov , Strop a stropná doska z KVH profilov

OPLÁŠTENIE  :  Systém odvetranej fasády s hrúbkou tepelnej izolácie 376 mm, nosným hliníkovým roštom a difúznou fóliou. Povrchová úprava cementovláknité dosky Minerit bielej farby, HPL dosky Trespa v odtieni drevodekor a cementovláknité dosky Equitone v antracitovej farbe

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Sikaplan. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 440 až 510 mm. Odvodnenie RD dvomi vnútornými zvodmi s akustickou úpravou RehauRaupiano.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov Schuco, výrobca Aluplast Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K, bezpántové kovanie Siegeni

SCHODIŠTE : Systém oceľových schodníc, nástupnice a podstupnice  masívne dubové, zábradlie z bezpečnostného skla

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom.Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení)

VETRANIE :Výmena vzduchu je zabezpečená vetracou jednotkou s rekuperáciou tepla od firmy PAUL, typ CLIMOS F 200 Eco s integrovaným predohrevom. Na výmenu vzduchu a rekuperáciu sú pripojené všetky miestnosti v RD

ZATIENENIE : Zatienenie RD je riešené žalúziami Kudela s motorickým pohonom a diaľkovým ovládaním – každé podlažie zvlášť, prípadne každé okno zvlášť. Zatienené sú okná a dvere z východnej, južnej a západnej strany objektu. Zatienenie slúži na elimináciu teploty v letných mesiacoch.

VNÚTORNÉ POVRCHY

Podlahy v obytných miestnostiach sú od výrobcu Egger, typ H 1068 odtieň orech Hudson AC4/32 11 mm V4
Podlahy vo vstupe, kuchyni, špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická dlažba od firmy Villeroy&Boch
Obklady v kúpeľni a na toaletách sú keramické od firmy Villeroy&Boch
Pozdĺžna stena v obývačke je tapetovaná
Všetky ostatné plochy stien sú zo sadrokartónu s maľbou bielej farby
 

KUCHYŇA A VYBAVENIE KUCHYNE : Kuchynská linka je atypický výrobok podľa návrhu architekta s realizáciou firmy Castill Prievidza. Drez je nerezový ,typ BlancoAndano 500-U. Linka obsahuje sortér odpadkov, pracovná doska je podsvietená LED pásom. Výtoková batéria je Hansgrohe. Súčasťou linky sú zabudované spotrebiče – plynová varná doska Bosch, umývačka riadu Bosch a odsávač pár Bosch.

 

KOTOLŇA A VYBAVENIE KOTOLNE : Kotolňa okrem kotla a zásobníka vody obsahuje rozvádzač, úpravu vykurovacej vody, ústredňu zabezpečenia objektu, rekuperačnú jednotku. Súčasťou je aj príprava na práčku, sušičku a umývací drez

 

KÚPELNE A TOALETY  : Kúpelňa je vybavená sprchovým kútom HUPPE, vaňou z glazovanej titánovej ocele BetteForm, umývadlom KOLO a výtokovými batériami Hansgrohe. Toalety sú vybavené WC misami Duravitso splachovaním Geberit, bidetom Duravita umývadlom KOLO. Všetky batérie sú Hansgrohe. Kúpelňa a toalety sú doplnené dávkovačmi mydla, držiakmi WC kefy, držiakmi toaletného papiera, držiakmi na pohár, háčikmi a držiakmi uterákov – všetko od FyEmco.

ZABEZPEČENIE A OCHRANA OBJEKTU : Zabezpečenie objektu bude odovzdané kupujúcemu vrátane všetkých dokladov a návodu na používanie. Súčasťou ochrany objektu a jeho užívateľov sú aj dymové a požiarne čidlá v detských izbách, chodbe a obývačke. V prípade zadymenia, prípadne požiaru systém vydá poplašný signál a informuje užívateľa pomocou mobilnej siete. Vytopeniu objektu vplyvom poruchy (napríklad umývačky riadu) bráni čidlo, ktoré vydá signál na uzatvorenie hlavného ventilu vody. Komunikácia s návštevou pri bráne je zabezpečená prostredníctvom domového videotelefónu.

OPLOTENIE : Oplotenie zo strany prístupovej komunikácie je riešené kombináciou gabionového a betónového múru. Brána je posuvná s diaľkovým ovládaním a s výplňou z ťahokovu. Oplotenie z južnej a západnej strany je stĺpikové s podhrabovou betónovou doskou a oceľovou zváranou výplňou v antracitovej farebnej úprave.

 

Rodinný dom bol certifikovaný Oprávnenou osobou a bol zaradený do kategórie A0 – čo znamená kategóriu PASÍVNY DOM s minimálnou spotrebou energie. Viď foto v prílohe. Kolaudácia prebehla v roku 2018.

Na základe uvedeného možno na záver uviesť, že tak ako realizácia tak aj celkové použité materiály sú nadštandardné.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 180,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Kvalitatívny štandard nadštandardné materiály/atyp
Výmera pozemku celkom 650,00 m2
Spôsob vykurovania ústredné kúrenie
Zdroj tepla teplo z kotolne
Príprava teplej vody súbežne s ÚK
Bezpečnostné zariadenie Áno
Realitná kancelária
Vaša Realitná Plus s.r.o. img Počet inzerátov: 30
Ing. Peter Vrták
Mobil +421 915 756 ...
 
Adresa
Hviezdoslavova 3
97101 Prievidza
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.vasarealitna.sk
Hovoríme NemeckyAnglickySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

  • Zobraziť publikovaný inzerát