Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Nové Mesto nad Váhom

RE0002915-18-000338 (1300013592)
Aktualizovaný 23.7.2018 1. publikácia 23.7.2018

Montované RD od 49tisíc €, Nové Mesto n.V.

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Nové Mesto nad Váhom


[ Reality okres Nové Mesto nad Váhom ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 75 000 €
Celková úžitková plocha 110,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na predaj montované domy a vily Nové Mesto nad Váhom.  Plocha: úžitková 110m2, zastavaná 120m2.Stav objektu: novostavba.  Cena 75 000 €
Uvedený vzorový montovaný rodinný dom si v prípade záujmu môžete pozrieť osobne po dohovore v termíne vždy v stredu, alebo výnimočne aj iný deň podľa možnosti zhotoviteľa. Vzorový dom sa nachádza v areáli rekreačného strediska Zelená voda Nové Mesto nad Váhom. V ponuke je viacero rôznych domov za cenu už od 49tisíc €. Zhotoviteľ Vám vystavia dom aj podľa iného Vami prineseného projektu, alebo vypracuje projekt podľa Vašej predstavy. Trvanie stavby montovaného domu je 3 až 4 mesiace, pričom vzhľadom na suchý proces výstavby sa dá stavať aj v zimnom období pokiaľ už je zhotovená betónová základová doska. Stavby sa realizujú na území celého Slovenska. Podmienkou výstavby je, že vlastníte stavebný pozemok alebo Vám vhodný pozemok pomôžeme nájsť a ten najskôr kúpite, a zároveň si vybavíte stavebné povolenie prípadne aj s tým Vám môžeme pomôcť.
Montované domy sa v modernej dobe presadzujú čím ďalej tým viac. Medzi hlavné výhody týchto domov patrí : krátky čas výstavby len 3-4 mesiace, nízke prevádzkové náklady cca o 30% menej ako v obdobnom murovanom dome, vonkajšia silikónová a umývateľná omietka, postupné financovanie výstavby podľa zhotovenia jednotlivých etáp, neobmedzený výber projektov, suchý proces výstavby zabraňuje dlhodobo pretrvávajúcej vlhkosti ako je to v murovaných novostavbách, väčšia úžitková plocha oproti rovnako zastavanej ploche murovaného domu, odolnosť voči vetru vďaka použitiu pružných materiálov, odolnosť voči vode a skrúteniu vďaka špeciálnemu spracovaniu dreva, odolnosť voči ohňu vďaka použitiu nehorľavých materiálov a špeciálnych náterov, tepelná pohoda v lete i zime vďaka odolnej izolácií a úspornému podlahovému infra vykurovaniu ktoré je samostatne nastaviteľné pre každú miestnosť, inovatívne a moderné technológie, tiež dlhodobo nie je potrebné do stavby nič investovať po jej zhotovení a pri jej užívaní. Maklér odporúča.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 110,00 m2
Plocha obytnej časti 110,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 0,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
DOBRÉ REALITY s.r.o. img Počet inzerátov: 530
Ing. Milan Solovic
Mobil +421 902 848 369
Email solovic@dobrereality.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Dlhá ulica 426/3
97101 Prievidza
Slovenská republika
Telefón: +421 918 800 080
Fax
Adresa webovej stránky: www.dobrereality.sk
Email info@dobrereality.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme NemeckyAnglickyFrancúzskyMaďarskyRuskySlovensky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát