Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Rodinný dom Predaj Nové Mesto nad Váhom

RE0002915-18-000338 (1300013592)
Aktualizovaný 5.11.2018 1. publikácia 5.11.2018

Montované RD od 49tisíc €, Nové Mesto n.V.

Druh / Typ

Rodinný dom / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Nové Mesto nad Váhom


[ Reality okres Nové Mesto nad Váhom ]
Ulica

NEZADANÉ

Cena vrátane provízie 75 000 €
Celková úžitková plocha 110,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na predaj montované domy a vily Nové Mesto nad Váhom.  Plocha: úžitková 110m2, zastavaná 120m2.Stav objektu: novostavba.  Cena 75 000 €
Uvedený vzorový montovaný rodinný dom si v prípade záujmu môžete pozrieť osobne po dohovore v termíne vždy v stredu, alebo výnimočne aj iný deň podľa možnosti zhotoviteľa. Vzorový dom sa nachádza v areáli rekreačného strediska Zelená voda Nové Mesto nad Váhom. V ponuke je viacero rôznych domov za cenu už od 49tisíc €. Zhotoviteľ Vám vystavia dom aj podľa iného Vami prineseného projektu, alebo vypracuje projekt podľa Vašej predstavy. Trvanie stavby montovaného domu je 3 až 4 mesiace, pričom vzhľadom na suchý proces výstavby sa dá stavať aj v zimnom období pokiaľ už je zhotovená betónová základová doska. Stavby sa realizujú na území celého Slovenska. Podmienkou výstavby je, že vlastníte stavebný pozemok alebo Vám vhodný pozemok pomôžeme nájsť a ten najskôr kúpite, a zároveň si vybavíte stavebné povolenie prípadne aj s tým Vám môžeme pomôcť.
Montované domy sa v modernej dobe presadzujú čím ďalej tým viac. Medzi hlavné výhody týchto domov patrí : krátky čas výstavby len 3-4 mesiace, nízke prevádzkové náklady cca o 30% menej ako v obdobnom murovanom dome, vonkajšia silikónová a umývateľná omietka, postupné financovanie výstavby podľa zhotovenia jednotlivých etáp, neobmedzený výber projektov, suchý proces výstavby zabraňuje dlhodobo pretrvávajúcej vlhkosti ako je to v murovaných novostavbách, väčšia úžitková plocha oproti rovnako zastavanej ploche murovaného domu, odolnosť voči vetru vďaka použitiu pružných materiálov, odolnosť voči vode a skrúteniu vďaka špeciálnemu spracovaniu dreva, odolnosť voči ohňu vďaka použitiu nehorľavých materiálov a špeciálnych náterov, tepelná pohoda v lete i zime vďaka odolnej izolácií a úspornému podlahovému infra vykurovaniu ktoré je samostatne nastaviteľné pre každú miestnosť, inovatívne a moderné technológie, tiež dlhodobo nie je potrebné do stavby nič investovať po jej zhotovení a pri jej užívaní. Maklér odporúča.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.
Charakteristiky
Celková úžitková plocha 110,00 m2
Plocha obytnej časti 110,00 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Forma vlastníctva osobné
Kvalitatívny štandard RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom 0,00 m2
Ostatné informácie
Realitná kancelária
DOBRÉ REALITY s.r.o. img Počet inzerátov: 514
Ing. Milan Solovic
Mobil +421 902 848 ...
 
Adresa
Dlhá ulica 426/3
97101 Prievidza
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.dobrereality.sk
Hovoríme NemeckyAnglickyFrancúzskyMaďarskyRuskySlovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Za najlepšiu dlhodobú investíciu Slováci považujú kúpu nehnuteľnosti

Za najlepšiu dlhodobú investíciu Slováci považujú kúpu nehnuteľnosti

Zateplenie chalupy si vyžaduje iný prístup ako dom

Zateplenie chalupy si vyžaduje iný prístup ako dom

  • Zobraziť publikovaný inzerát