Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Kancelárie, administratívne priestory Predaj Bratislava - Staré Mesto

RE0001949-18-000004
Aktualizovaný 16.9.2018 1. publikácia 15.9.2018

kancelársky priestor na lukratívnom mieste, 145m2, možná aj kombinácia s bývaním, 4 samostatné miestnosti , príslušenstvo, BA I-Staré Mesto, Záhradnícka-M.Benku

Druh / Typ

Kancelárie, administratívne priestory / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Staré Mesto


[ Reality okres Bratislava I ]
Ulica

M.Benku

Cena vrátane provízie 362 500 €
dohoda možná
Celková podlahová plocha 145,00 m2
Popis nehnuteľnosti
EXKLUZIVNE!!! Z poverenia majiteľov ponúkame na predaj veľký kancelársky priestor , ktorý tvoria 4 samostatné miestnosti s príslušenstvom, o celkovej výmere 145m2. Výmery kancelárii: 41m2, 22m2, 17m2, 14m2.
Priestory sa nachádzajú sa zvýšenom prízemí bytového domu v Bratislave I- Starom Meste, pričom veľkou výhodou je možnosť využívať dva nezávislé vstupy – jeden zo Záhradníckej ulice a druhý z Námestia M.Benku. Priestory sú dobre viditeľné a dostupné z ulice. Pred bytovým domom sa nachádza pekne udržiavaný park na Námestí M.Benku .
Okrem toho je nespornou prednosťou aj samotná poloha nehnuteľnosti v centre hl. mesta a zároveň v bezprostrednej blízkosti Justičného paláca. Preto môže byť lukratívna pre široké spektrum firiem právnického zamerania, advokátske kancelárie, poradenské, daňové a účtovné firmy, ale napr. aj finančné, reklamné, alebo rôzne servisné spoločnosti.
Samotné priestory majú účelnú dispozíciu. Pri vstupe z Nám. M.Benku Vás privíta recepcia -sekretariát, z ktorej je prístupná veľká miestnosť 43m2. K dispozícii je tu malá kuchynka, príručný archív, WC. Ďalej sa tu nachádzajú 2 samostatné kancelárie o výmere 14m2 a 17m2 a v neposlednom rade kancelária 22m2, využívaná ako zasadačka . V tejto časti je taktiež WC a sklad/komora. V centre priestoru je vytvorené príjemné posedenie .
Kancelárie prešli kompletnou rekonštrukciou v r. 2003. V rámci tejto rekonštrukcie boli vymenené za nové - rozvody vody, elektriny, kanalizácie. Okná sú plastové , pre bezpečnosť opatrené mrežami. Na podlahe sú dlažby a lepené koberce. Interiérové dvere dýha a plast. Na stenách stierky, nová sanita a radiátory.
Súčasná podoba kancelárskeho priestoru vznikla spojením dvoch bytov s následnou zmenou účelu využitia. Preto sú k dispozícii aj dve pivnice v suteréne domu. Parkovanie je možné vo dvore zo strany Záhradníckej ulice alebo v podzemnej garáži pod Námestím M.Benku. 
Ako finančný benefit prislúcha majiteľom priestorov aj každoročný podiel na výnose z prenájmu ostatných nebytových priestorov v dome, a to z titulu členstva v Bytovom družstve Krížna. 
Cena za celý priestor je 362 500,- eur. Dohoda možná. Aj financovanie úverom.
Doporučujem prísť sa pozrieť. Pre ďalšie info a obhliadky volajte prosím - Vargová 0903 793 913.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 145,00 m2
Stav nehnuteľnosti kompletná rekonštrukcia
Ostatné informácie
Táto nehnuteľnost je sprostredkovávaná touto realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta.
Realitná kancelária
DAJANA reality, s.r.o. img Počet inzerátov: 6
Ing. Jana Vargová
Mobil +421 903 793 ...
Email dajanareality@dajanareality.sk
 
Adresa
Račianska 3
831 02 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.dajanareality.sk
Hovoríme Slovensky
Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Top 10 mostov sveta

Top 10 mostov sveta

Tlač 3D domov

Domy vyrobené 3D tlačou môžu byť lacnejšie

 • Zobraziť publikovaný inzerát