Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Iný stavebný pozemok Predaj Hamuliakovo

RE0001903-18-019436 (345196)
Aktualizovaný 13.12.2018 1. publikácia 13.12.2018

Direct Real - Slnečný pozemok pre podnikavých v oblasti služieb - ubytovacie, stravovacie, relaxačno-liečebné, pri hrádzi Hamuliakovo - H...

Druh / Typ

Iný stavebný pozemok / Predaj

Štát Slovenská republika
Mesto

Hamuliakovo


[ Reality okres Senec ]
Ulica

Kormoránia

Cena vrátane provízie 59 900 €
Výmera pozemku celkom 1 181,00 m2
Popis nehnuteľnosti
Popis pozemku: RK Directreal Fair pre podnikavých ponúka na predaj pozemok v obci Hamuliakovo, v tichej lokalite Horná Vrbina, 1 181m² v cene 50,72 €/m² na výstavbu ubytovacích zariadení s možnosťou využiť termálny vrt na liečebno-relaxačné účely a s bonusom výhľadu na Malé Karpaty.
Popis pozemku: Pozemok o výmere 1 181m² má tvar kosoštvorca rozmerov 22,7 m x 59,3 m. Zadná strana pozemku nalieha na plot záhradkárskej oblasti, rastú tam 2 orechy. Vstup na pozemok má západnú orientáciu. Pozemok je rovinatý, t.č. pokrytý trávnatým porastom. Elektrická prípojka a optický kábel je na hranici pozemku. Územný plán určil túto lokalitu na vybudovanie športových, rekreačných a ubytovacích zariadení s príslušnou občianskou vybavenosťou, t.j. prechodné ubytovanie, hotely, bungalovy, penzióny a ubytovne, zastavanosť 30-40%, maximálne 3 nadzemné podlažia, voda vysokej kvality riešená vŕtanou studňou, kanalizácia – dočasne žumpa, verejná kanalizácia v pláne obce.
Popis lokality pozemku: Pozemok sa nachádza v blízkosti hrádze a Dunaja, v lokalite určenej na zástavbu 260 rekreačných domov a chát, v blízkosti záhradkárskej lokality Horná Vrbina - západ. Príjazdová jednosmerná cesta je spevnená kameninovou drťou. V okolí je nová výstavba obytných budov s celoročným bývaním a trvalým pobytom. Ku hrádzi vedie nová lávka cez priesakový kanál. Možnosť čerpať HÚ.                                                                Popis okolia: Pozemok je vzdialený do 20 km od Bratislavy, 5km do Šamorína. Do obce premávajú pravidelné autobusové spoje. Od mája pravidelné lodné spoje Čilistov-Hamuliakovo-Eurovea-PKO, do BA sa dostanete za 24 min. Blízkosť vynoveného cyklistického ťahu Bratislava-Šamorín. Obec Hamuliakovo sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou, tichým a pokojným prostredím na bývanie, relaxáciu, šport a oddych. Je tu pošta, kultúrny dom, reštauračné zariadenia, služby. Multifunkčná telocvičňa, zimný štadión a hrádza - podmienky na korčuľovanie, beh, futbal, volejbal, tenis, badminton či squash. Milovníci vodných športov si prídu na svoje vďaka vodnej hladine Dunaja, kde sú ideálne podmienky na surfovanie a rybolov. Okolité štrkoviská sú vhodné na kúpanie.
Naše odporučenie: Ak túžite po podnikaní v poskytovaní služieb v oblasti cestovného ruchu a relaxu v blízkosti prírody, tak táto lokalita je pre Vás ako stvorená.

Výmera m2: 1181
Cena za m2 EUR: 50,72
Rozmery š x d: 23 x 59
Siete: Elektrina, Voda
Svetové strany: Východ, Západ
Príjazdová cesta: Nespevnená cesta


Viac informácií: http://y9.sk/fsg

Obhliadky a ďalšie informácie:
Silvia Palevičová
0903 504 956
s.palevicova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
Charakteristiky
Výmera pozemku celkom 1 181,00 m2
Forma vlastníctva iné
Pripravenosť k výstavbe predbežný súhlas
Elektrická prípojka na pozemku
Kanalizačná prípojka v dosahu
Plynová prípojka v dosahu
Vodovodná prípojka na pozemku
Príjazd nespevnená cesta
Ostatné informácie
Realitná kancelária
Direct Real, spol. s r.o. img Počet inzerátov: 1614
Silvia Palevičová
Mobil +421 903 504 ...
 
Adresa
Žitná 1
83106 Bratislava - Rača
Slovenská republika
Adresa webovej stránky: www.directreal.sk
Hovoríme NemeckyAnglickyŠpanielskyMaďarskyRuskySlovensky

Obrázok
Mapa

Magazín Reality

Stavebníctvo a klimatické zmeny

Stavebníctvo a klimatické zmeny

rozhovory s realitnými kanceláriami v ŽIline

V Žiline sa čaká na dokončenie nových bytov

 • Zobraziť publikovaný inzerát